Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

A

Casio AP-250 BK/BN
producent: Casio

Nowa technologia kreowania pełnego brzmienia fortepianu, jaka została zastosowana w serii Celviano sprawia, że modele te stają się coraz częściej wybieranymi instrumentami dla początkujących, jak i profesjonalnych pianistów. Model Casio AP-250, to wyjątkowe połączenie wielowarstwowych próbek fortepianu i zaawansowanego mechanizmu klawiatury młoteczkowej...

Casio AP-450BK/WE/BN
producent: Casio

AP-450 zapewnia wszystko czego oczekujesz od nowoczesnego instrumentu cyfrowego. Funkcjonalność dzięki dużej ilości złączy i możliwości, klawiaturę dopracowaną w każdym szczególe oraz brzmienie, które porusza i inspiruję swoim niesamowitym charakterem, jak w prawdziwym instrumencie akustycznym.

Casio AP-650
producent: Casio

Gdy poszukujemy instrumentu cyfrowego odwzorowującego fortepian akustyczny, istotne wydają się być dwie zasadnicze cechy: klawiatura oraz brzmienie. W obu przypadkach Casio AP-650 zaskakuję i inspiruję, oddając w pełni najważniejsze właściwości instrumentów akustycznych...

Kurzweil Artis
producent: Kurzweil

Na tego Kurzweila czekano bardzo długo, mówiono o nim od lat. Niewiele osób wie, że producent zaprojektował ten instrument zupełnie od nowa, to samo dotyczy elektroniki instrumentu. Zaprojektowanie nowego procesora zajęło wiele czasu, ale opłacało się czekać. Jesteśmy świadkami historii, bowiem tą drogę prawdopodobnie obierze Kurzweil w przypadku tworzenia swoich instrumentów.

Roland AX-Synth
producent: Roland

AX-Synth – Jest to instrument z nowej generacji klawiatur sterujących firmy Roland, dzięki wbudowanemu modułowi brzmieniowemu. Jest w pełni samo wystarczalny i wyposażony w potężne solowe brzmienia najlepszych syntezatorów z najnowszych modułów firmy Roland.

B

Novation Bass Station II
producent: Novation

Bass Station II jest w pełni analogowym mono-synth opartym na klasycznej stacji oryginalnego Bass Station opracowanym ponownie w 21 wieku. Posiada dwa filtry, dwa oscylatory plus trzeci suboscylator oraz w pełni analogową sekcję efektów. Dodano sekwencer krokowy, arpeggiator, pełnowymiarowe klawisze i potężną sekcję modulacji.

Waldorf Blofeld
producent: Waldorf

Blofeld jest nowym syntezatorem Waldorfa który zmieści się wszędzie dzięki niewielkim rozmiarom, a jego nieprawdopodobnie niska cena sprawia że jest wyjątkowym urządzeniem... 

Waldorf Blofeld Keyboard
producent: Waldorf

Kolejną odsłoną bezkompromisowego syntezatora z rodziny Blofeld jest Blofeld Keyboard. Jest to rozszerzona wersja Blofelda o profesjonalną klawiaturę ‘Fatar’ oraz nową pamięć wielkości 60 MB...

C

Kawai CA 15
producent: Kawai

Aby w pełni zbliżyć ten model do wzorca instrumentu akustycznego Kawai zastosował potrójny system styków pod klawiaturą, dzięki temu CA 15 posiada poprawioną repetycję klawisza. Zastosowano mechanizm powodujący ponownie zwolnienie i gotowość gry klawisza, przy niepełnym powrocie do pozycji wyjściowej dlatego szybkie tryle lub powtórzenia tego samego dźwięku, nie powinny stanowić żadnego problemu. Ponadto ten mechanizm ułatwia także bardzo ekspresyjną grę piano i forte, co jest niezwykle istotne podczas codziennych ćwiczeń jak i podczas występów.

Kawai CA 65
producent: Kawai

Doskonała seria Concert Artist to niezwykle wyjątkowe instrumenty, które od pierwszych chwil ujmują wspaniałym, eleganckim designem i gwarantują ogromną przyjemność z gry, dla każdego kto kocha szlachetne brzmienie fortepianu. 

Kawai CA 95
producent: Kawai

Doskonała seria Concert Artist to niezwykle wyjątkowe instrumenty, które od pierwszych chwil ujmują wspaniałym, eleganckim designem i gwarantują ogromną przyjemność z gry, dla każdego kto kocha szlachetne brzmienie fortepianu. 

Kawai CL 26
producent: Kawai

Model CL 26 został wyposażony w klawiaturę Advanced Hammer Action IV, mechanizm o wysokim standardzie wykonania, z ważonymi klawiszami i innowacyjnym designem, dostarczający naturalnych, autentycznych doznań podczas gry.

Kawai CL 36
producent: Kawai

Seria Compact to kolejne wyjątkowe instrumenty, które posiadają najważniejsze cechy przy wyborze dobrego instrumentu. A są nimi autentyczna, ważona klawiatura młoteczkowa, bogate i wysokiej jakości sample akustycznych instrumentów...

Kawai CN 24
producent: Kawai

Zachwycające brzmienie fortepianu, ulepszona klawiatura młoteczkowa i funkcjonalność pianina cyfrowego. Aby w pełni zbliżyć ten model do wzorca instrumentu akustycznego Kawai zastosował potrójny system styków pod klawiaturą, dzięki temu CN 24 posiada poprawioną repetycję klawisza.

Kawai CN 34
producent: Kawai

Kawai CN 34, to instrument wyróżniający się niespotykaną dotąd, wysokiej klasy klawiaturą RH II, która przypomina mechanizm instrumentu akustycznego. Wyróżnia się również pięknym brzmieniem fortepianu koncertowego firmy Kawai z serii EX.

Kawai CN 43
producent: Kawai

Piękny instrument, z imponującym brzmieniem i bogactwem możliwości. Jest to najwyższy model z serii CN, który dostarcza nam doskonałą jakość spotykaną w modelach klasy premium, przy znacznie mniejszej cenie.

Moog CP-251 Control Processor
producent: Moog

Jest to dopełnienie systemu Moogerfooger, syntezatora Minimoog Voyager lub każdego innego systemu lub instrumentu z kontrolą napięciową [CV]. Dzięki procesorowi CP-251 możesz zbudować system modularny na wzór klasycznych systemów Mooga.

D

Roland DP-990R-PE
producent: Roland

DP-990R-PE - Znakomite pianino, które posiada w sobie funkcjonalność, zaawansowany poruszający dźwięk i dobre odczucie klawiatury - To wszystko zamknięte jest w przepięknej obudowie. Nowe pianino DP-990R-PE podnosi poprzeczkę wyżej z jego lepszą klawiaturą Ivory Feel.

Roland DP90
producent: Roland

DP90 - pianino nowej generacji, dzięki któremu gra przypomina grę na fortepianie pomimo małych gabarytów i przystępnej cenie. Dziedzicząc silnik brzmieniowy SuperNATURAL z najwyższych modeli, DP90 dostarcza piękne, niesamowite brzmienie fortepianu. Klawiatura Ivory Feel-S z wymykiem zapewnia naturalną reakcję i świetny kontakt z dźwiękiem. Dostępne są dwa atrakcyjne kolory wykończenia - Wiśniowe i Czarne Satynowe.

 

Roland DP90S
producent: Roland

DP90S – Pianino w którym wykorzystano najlepszy silnik SuperNATURAL Piano oraz klawiaturę PHA III Ivory Feel z wychwytem. Dostarczają bezkonkurencyjny dźwięk, czucie gry oraz reakcję. Dwa wysoko lśniące wykończenia - Czarny Połysk oraz Biały Połysk, które przepięknie dopasują się do każdego rodzaju pomieszczenia.

 

1
2 3 4 5 6 7 8 9