Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

Artis

Na tego Kurzweila czekano bardzo długo, mówiono o nim od lat. Niewiele osób wie, że producent zaprojektował ten instrument zupełnie od nowa, to samo dotyczy elektroniki instrumentu. Zaprojektowanie nowego procesora zajęło wiele czasu, ale opłacało się czekać. Jesteśmy świadkami historii, bowiem tą drogę prawdopodobnie obierze Kurzweil w przypadku tworzenia swoich instrumentów. Najbardziej zaawansowane stage piano Kurzweila szeroką gamą brzmień pochodzących z platformy PC3 i rozszerzenia Kore 64. Posiada 88 ważonych klawiszy firmy Fatar TP 100.Nowością jest rownież 10 przycisków szybkiego dostępu do ulubionych brzmień, czyniąc instrument idealnym partnerem na scene.

Wspaniale fortepiany

Największą zaletą Artisa jest zmieniona próbka fortepianu. Od teraz posiada aż 6 warstw, a za wzór posłużył niemiecki fortepian koncertowy firmy... . No cóż Kurzweil nie podaje źródeł, ale dociekliwy usłyszą prawdę, oddając się nowym dźwiękom Artisa. 

KB3

Oprócz wspaniałych fortepianów Artis oferuje innowacyjny system emulacji organów Hammonda KB3.

Tryb ten przeistacza suwaki instrumentu w Drawbary dokładnie tak jak w Hammondzie, a każdy przycisk funkcyjny posiada swoją funkcję organową. Kurzweil symuluje nie tylko klasyka B3, ale również Farfisę oraz Vox. KB3 działa dokładnie tak samo jak w poprzednich modelach Kurzweila. 

Brzmienia Kore 64

Na pokładzie Artisa znajdziemy brzmienia, które pochodzą z rozszerzenia Kore 64. Na uwagę zasługują wspaniałe gitary, pady, brassy czy też brzmienia perkusyjne. 

Potężna baza próbek z modelu PC3

 W pamięci instrumentu zgromadzono 255 brzmień Program oraz 255 brzmień Multi. Te drugie oparte są o 4 strefy, dzięki czemu brzmią mocniej i pełniej. Bazą brzmień jest uznany model PC3, który jest bardzo uznanym instrumentem w opinii muzyków na całym świecie. 

Przeczytaj nasz test Kurzweila Artis na portalu www.muzykuj.com

Film prezentujący model Artis:

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka