Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

P

Waldorf Pulse 2
producent: Waldorf

Bezkonkurencyjne, tłuste basy, legendarne brzmienia lead, a do tego cała masa zupełnie nowych możliwości - to właśnie Waldorf Pulse 2. Niewielki i elegancki syntezator w cenie, któa zadowoli każdego!...

Casio PX-150
producent: Casio

Dzięki wadze nieprzekraczającej 11.1 kg, możesz odnaleźć przyjemność z gry w każdym momencie, niezależnie gdzie się znajdujesz. Model PX-150 bardzo dobrze odwzorowuję potężne brzmienie oraz doskonałą klawiaturę fortepianu koncertowego, bez ogromnej wagi i gabarytów oryginalnego instrumentu.

Casio PX-350
producent: Casio

Najnowszy model Casio PX-350 to wspaniałe połączenie doskonale brzmiącego, przenośnego pianina cyfrowego, z funkcjonalnością na poziomie zaawansowanego aranżera. To wyjątkowe stage piano zostało wyposażone w opcję nagrywania wielościeżkowych utworów, posiada wbudowanych 180 różnych akompaniamentów oraz 250 brzmień instrumentów. 

Casio PX-780
producent: Casio

Nowy PX-780 to znaczący krok w stałym udoskonalaniu pianin cyfrowych z serii Privia. Najwyższy model klawiatury młoteczkowej w połączeniu z nowo opracowanym modułem brzmieniowym tworzą instrument o bardzo wysokim stopniu realizmu. 

Casio PX-850
producent: Casio

Smukła i kompaktowa obudowa posiadająca wyjątkowy, nowoczesny design w połączeniu z wierną reprodukcją barwy i klawiatury fortepianu, to najważniejsze cechy flagowego modelu z serii Privia.

Casio PX-A100
producent: Casio

Casio świętując swój 10 letni sukces serii PRIVIA postanowiło zbudować kompaktowy model PX-A100. Jednym z nich jest opisany poniżej model Casio PX-A100 dostępny w dwóch inspirujących metalicznych kolorach: czerwonym i niebieskim.

Casio PX-A800
producent: Casio

Casio PX-A800 to specjalny model jubileuszowy, będący uhonorowaniem dziesięciu lat istnienia serii Privia na rynku. Oprócz rewelacyjnego systemu AiR, to wyjątkowe pianino cyfrowe zostało wyposażone w szereg innych technologii brzmieniowych.

R

Roland RD-300GX
producent: Roland

RD-300GX - Roland z dumą przedstawia nowe pianina cyfrowe RD-700GX/RD-300GX. Te dwa potężne instrumenty są wyposażone w najnowszy silnik dźwiękowy dający niesamowitą jakość dźwięku. Flagowy model RD-700GX jest liderem na rynku dzięki szerokiej gamie wyśmienitych brzmień fortepianu, instrumentom SuperNATURAL i klawiaturze PHA II Ivory Feel z mechanizmem wychwytowym. Oba modele serii GX posiadają najlepsze 88-mio próbkowe multi- samplowane brzmienia fortepianu, z nagranymi różnymi wariantami dynamiki. Do dyspozycji są całkowicie nowe, bardzo ekspresyjne brzmienia fortepianowe oraz elektrycznych pianin i innych niezbędnych instrumentów. Dźwięki mogą być zmieniane przez użytkownika i zapisywane w celu błyskawicznego przywoływania.RD-700GX posiada klawiaturę PHA II Ivory Feel, który odtwarza rzeczywiste odczucie kości słoniowej i heban

Roland RD-300NX
producent: Roland

RD-300NX – Nowoczesne pianino posiadące zaawansowane brzmienie fortepianu SuperNATURAL, elektrycznego pianina E. Piano bazującego na technologii SuperNATURAL. Dodatkowo zawiera nowo opracowaną klawiaturę Ivory Feel-G z mechanizmem wymykowym, unikalną funkcję Sound Fokus i wiele innych ulepszeń.

Roland RD-64
producent: Roland

RD-64 – Jest to mały, lekki instrument z wbudowaną technologią SuperNATURAL zapewniający ultra-ekspresywne brzmienia akustycznych fortepianów, a 64 klawiszowa klawiatura Ivory-Feel-G oferuje autentyczną akcję ważonej klawiatury. Ponadto na pokładzie znajdują się vintage-owe brzmienia SuperNATURAL EP, klawinetu i organów. Tryb Kontroler daje nam możliwość dostępu do całego potencjału brzmień SuperNATURAL w podłączonym module INTEGRA-7 lub syntezatorów JUPITER-80 lub JUPITER-50. RD-64 z prawdziwą akcją fortepianową i wszechstronnością znajdzie zastosowanie podczas gry na żywo, mobilnego tworzenia muzyki, w domowym studiu, w szkołach i w innych miejscach. 

 

Roland RD-700NX
producent: Roland

RD-700NX – Niesamowity dźwięk, wbudowana klawiatura oraz zawarty system brzmieniowy sprawia, że ten wyśmienity instrument podnosi jeszcze wyżej poprzeczkę wszystkim instrumentom scenicznym. Flagowy model stage piano chlubi się zaawansowanym brzmieniem SuperNATURAL Piano, electric piano SuperNATURAL, luksusową klawiaturą PHA III Ivory Feel z mechanizmem wymykowym, unikalnej funkcji Sound Focus, a także jeszcze bardziej ulepszonym interfejsem użytkownika opartym na dużym wyświetlaczu LCD o wysokiej rozdzielczości.

Waldorf Rocket
producent: Waldorf

Waldorf Rocket jest najnowszym syntezatorem Waldorfa, posiadający wiele pozytywnych wibracji dobywających się z atrakcyjnej obudowy niewielkich rozmiarów...

Roland Roland BK-3
producent: Roland
Roland BK-3 - Instrument z wyjątkowej serii BK, który stworzony został idealnie dla solowych wykonawców oraz hobbystów grających w domu. Keyboard Podkładowy BK-3 wnosi kompletnie nową jakość gry w instrumentach wejściowego poziomu z auto-akompaniamentem. BK-3 ma w sobie rozbudowaną bibliotekę wysokiej jakości brzmień i rytmów, odtwarzacz utworów z pamięci USB, wbudowane głośniki i wiele innych możliwości. Dzięki temu ten przenośny i w pełni wyposażony keyboard podsuwa potęgę całego zespołu pod twoje palce jak i gwarantuje niezliczoną ilość godzin świetnej rozrywki podczas grania we wszystkich stylach muzycznych.

Roland Roland BK-5
producent: Roland

Roland BK-5 - Kolejny instrument z wyjątkowej serii BK , który wyposażonych jest w auto-akompaniament. BK-5 posiada wysokiej klasy świeże brzmienia oraz prosty interfejs i zaawansowane funkcje. To świetny partner dla "jedno osobowych zespołów", a także hobbystów i amatorów.

Roland Roland BK-9
producent: Roland

Roland BK-9 - Jest to nowy instrument z wyjątkowej serii BK, która cechuje się najwyższej klasy brzmieniami i rytmami, a także niesamowitym wyborem pierwszorzędnych funkcji. BK-9 posiada olbrzymią ilość brzmień (w tym odświeżone brzmienia SuperNATURAL) oraz przeogromną bibliotekę zremasterowanych rytmów akompaniujących z każdego gatunku muzycznego. Dzięki intuicyjnym układem panelu oraz podwójnemu wyświetlaczowi mamy dostęp do dyrygowania naszym wirtualnym zespołem, a znakomite efekty oraz przyporządkowane kontrolery dają możliwość łatwego wyboru i kształtowania brzmień w czasie rzeczywistym. BK-9 posiada liczne dodatki, takie jak odtwarzanie i nagrywanie na USB, wbudowany 16 śladowy sekwencer, kompozytor rytmów i innych funkcji. Jest to niezastąpiona maszyna muzyczna dla profesjonalistów, kompozytorów oraz dla amatorów w domu.

Roland Roland E-09
producent: Roland

Roland E-09 - Instrument oparty na popularnej serii Roland "E", który oferuje nowy wygląd, lepsze brzmienia i funkcje. Wyposażono jest w najnowszy "silnik" brzmieniowy, dzięki czemu zarówno same brzmienia jak i akompaniamenty brzmią doskonale.

 

Roland Roland Fantom G
producent: Roland

Roland Fantom G - z dumą ogłasza wprowadzenie najpotężniejszego i luksusowego workstation w historii firmy. Fantom-G jest wymarzonym instrumentem, który przesuwa granice możliwości twórczych i odtwórczych posiadając zaawansowany silnik dźwiękowy, rewolucyjne rozszerzenie ARX SuperNATURAL, ogromny kolorowy wyświetlacz LCD, nowy potężny rejestrator audio/MIDI, najwyższej klasy ważoną klawiaturę 88-klawiszową z odczuciem kości słoniowej (Fantom-G8), 76-klawiszową (Fantom-G7) i 61-klawiszową (Fantom-G6).

Roland Roland GW-8
producent: Roland

Roland GW-8 - Wielu z was pamięta wyśmienite stacje robocze GW z inteligentnymi funkcjami podkładowymi, GW-8 jest następną generacją tej wyjątkowej serii. Posiada świeże i nowoczesne zestawy brzmieniowe oraz ekspresyjne style muzyczne od popu do rocka, plus autentyczne etniczne style oraz multi dzięki formatowemu odtwarzaniu z pamięci USB. GW-8 przyniesie świat muzyki pod Twoje palce. Jest idealnie dostosowany dla występów jednoosobowej orkiestry.

Roland Roland Prelude
producent: Roland

Roland Prelude - Znakomity instrument firmy Roland, który reprezentuje następną generację domowych keyboardów. Posiada wbudowane nagłośnienie, wysokiej jakości brzmienia (imponującą biblioteką nowoczesnych dźwięków) oraz style muzyczne a to wszystko za bardzo przystępną cenę.

Roland RP301
producent: Roland

RP301 - Przystępne cenowo pianino, oferujące realistyczny dźwięk i klawiaturę. Pianino wyposażono w wiele funkcji edukacyjnych z myślą o ćwiczeniach. Wbudowany metronom, rejestrator oraz Twin Piano sprawiają, że proces nauki zamienia się w zabawę. Silnik SuperNATURAL Piano zapewnia wyjątkowo realistyczne brzmienie i reakcję, a klawiatura Ivory Feel-G jest prawdziwym luksusem.

 

1 2 3 4 5
6
7 8 9