Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

AX-Synth

AX-Synth – Jest to instrument z nowej generacji klawiatur sterujących firmy Roland, dzięki wbudowanemu modułowi brzmieniowemu. Jest w pełni samo wystarczalny i wyposażony w potężne solowe brzmienia najlepszych syntezatorów z najnowszych modułów firmy Roland.

 

• Wbudowany moduł brzmieniowy z dźwiękami najnowszych syntezatorów firmy Roland

• Kontroler wstęgowy, D Beam, modulation bar, gałki i wyświetlacz łatwo odczytywalny na scenie

• Złącze USB MIDI ułatwiające podłączenie do PC

• Dedykowany przycisk V-LINK dla kontroli wizualizacji

Długi czas operowania na bateriach (ok. 6 godzin)

Wszystko w jednym

Podłącz i graj - czy może być jeszcze wygodniej? AX-Synth posiada wszystko czego potrzebujesz do wykonania popisu. Przeciwnie niż większość syntezatorów z przeszłości, AX-Synth jest samowystarczalny i wypełniony setkami najwspanialszych brzmień firmy Roland. Zewnętrzne urządzenia MIDI nie są wymagane. Wszystko zostało wbudowane i jest gotowe do grania.

Wymyślne sterowanie

AX-Synth napakowany jest różnymi świetnymi kontrolerami pozwalającymi uzyskać ekspresję podczas występu. Ślizgaj palcami na Ribbon Controller ultra gładko odstrajając dźwięk. Sztabka modulacyjna i dedykowane gałki są także przewidziane dla dostosowania barwy brzmienia w czasie rzeczywistym. Faluj dłonią ponad niewidzialnym D BEAM przyciągając uwagę widza.

USB MIDI

AX-Synth jest całkowicie samowystarczalny, jednakże istnieje możliwość sterowania zewnętrznymi instrumentami poprzez MIDI. Podłącz urządzenie MIDI i ciesz się nieograniczonym światem dźwięków i warstw brzmieniowych, a wszystko to kontrolowane z AX-Synth.

Własne ustawienia

AX-Synth ma fantastyczne barwy do grania solówek, ale jeśli zachodzi potrzeba dostosowania brzmienia do własnych potrzeb, można to zrobić łatwo za pomocą oprogramowania  PC editor/librarian. Złącze USB/MIDI w AX-Synth przyspiesza i ułatwia podłączanie do komputera.

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka