Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

DP-990R-PE

DP-990R-PE - Znakomite pianino, które posiada w sobie funkcjonalność, zaawansowany poruszający dźwięk i dobre odczucie klawiatury - To wszystko zamknięte jest w przepięknej obudowie. Nowe pianino DP-990R-PE podnosi poprzeczkę wyżej z jego lepszą klawiaturą Ivory Feel.

 

• Zaawansowane, ulepszone pianino z ujmującym, lśniącym wykończeniem Polished Ebony

• Klawiatura PHA II Ivory Feel z wychwytem

• Bezkompromisowa barwa fortepianu składająca się z 88 wielowarstwowych próbek

• Rozszerzone możliwości odtwarzania utworów poprzez port USB host, pliki audio (wav) oraz MIDI (smf) mogą być odtwarzane z pamięci USB

• Możliwe granie razem z płytami CD audio poprzez opcjonalny napęd USB-CD (Roland CD-01A)

• Funkcja Twin Piano dla rozszerzenia możliwości edukacyjnych lub grania w duetach

 

Wyśmienita obudowa Polished-Ebony

Wspaniale wykończona obudowa polished-ebony posiada klasę i jest uzupełnieniem dla najwyższej jakości brzmienia i odczucia fortepianu.

Autentyczne odczucia gry na fortepianie

Dla jak najwierniejszego odtworzenia odczucia klawiatury fotepianu, model DP-990R został wyposażony w zachwalaną klawiaturę PHA II Ivory Feel z wychwytem firmy Roland. Jest ona cięższa w wyższych partiach i lżejsza w niższych. Dodatkowo przy graniu fortissimo klawiatura daje większy opór niż przy graniu pianissimo.

Niesamowity dźwięk

DP-990R zawiera światowej klasy brzmienie koncertowego fortepianu nagranego wielowarstwowo z indywidualną próbką dla każdego klawisza. Wbudowane efekty dodają naturalności, pogłosu przestrzennego oraz sympatycznego rezonansu i wibracji spotykanych w prawdziwym fortepianie akustycznym.

Korzyści z USB

Port USB w DP-990R-PE otwiera świat ekscytujących dodatków i dodatkowych funkcji: granie razem z plikami audio lub midi odtwarzanymi bezpośrednio z pamięci USB, granie z odtwarzanymi płytami CD-Audio (opcjonalnie z Roland CD-01A). Słuchacze będą zdumieni , że tak wiele dźwięków może płynąć z pojedynczego instrumentu!

Tryb Twin-Piano

Tryb Twin-Piano jest przeznaczony dla prowadzenia lekcji, gdzie nauczyciel siedzi obok ucznia, lub do grania w duecie. Umożliwia podzielenie klawiatury na dwie części, każda pokrywa ten sam zakres oktaw. Dzięki temu patrzenie i słuchanie podczas ćwiczenia obok nauczyciela jest bardzo łatwe. W ten sam sposób lewy i prawy pedał może być przypisany jako damper dla każdej ze stron podzielonej klawiatury.

 

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka