Skrzypce Leonardo

w MusicStore

Super Kwartet

na musicexpress.pl

aktualności

19.01.2017r.

Korg Grandstage

Nowe Stage Piano od Korga


czytaj całość

19.01.2017r.

Pioneer DJ TORAIZ AS-1

Monofoniczny syntezator na podzespołach Prophet 6.


czytaj całość

fortepiany, stringi, brassy...


czytaj całość

19.01.2017r.

Roland RD-2000

Nowe Stage Piano od Rolanda!


czytaj całość

Niestety chyba na tegorocznych targach NAMM nie zobaczymy nowego modelu...


czytaj całość

17.01.2017r.

Dexibel Classico L3

Nowy model organowy od Włochów.


czytaj całość
RSS
zobacz wszystkie

 

testy

Prezentację nagrała dla Was Noemi Lemańska


czytaj całość

Zestawiliśmy ze sobą dwa różne analogowe światy! 


czytaj całość

Oto pierwsze demo prototypowego syntezatora DeepMind 12. Ten 12 głosowy analog od Behringera potrafi naprawdę wiele. 

 


czytaj całość

Przedstawiamy pierwsze demo fortepianowe w oparciu o dołączone smyczki


czytaj całość

Nie musisz znać terminiologii MIDI. VIP wszystko zrobi za Ciebie, przyporządkuje enkoderom określone funkcje, a jeśli chcesz bardziej pogrzebać w instrumencie, to również będziesz zachwycony. To klawiatura dla każdego. 


czytaj całość

Zaprezentujemy Wam na przykładzie pakietu Native Instruments Komplete 10 w jaki sposób powstają te wszystkie straszne dźwięki :)

 


czytaj całość

AE-10 będzie odciążeniem dla klawiszowca na eventach. Wszystkie partie brassów, trąbek oraz innych instrumentów mogą być grane przez saksofoniste, który do tej pory grał tylko tam gdzie "trzeba było".


czytaj całość

jak podłączyć klawiaturę MIDI do iPada, regulować jego głośność i wyjść "po ludzku" do miksera? rozwiązaniem jest Korg plugKey


czytaj całość

Syntezator, maszyna perkusyjna, odtwarzacz sampli- ten instrument potrafi wiele! 


czytaj całość

„Chociaż wyglądem przypomina sprzęt dla dzieci, to brzmi jak dorosły sprzęt za grubą kasę”.

 


czytaj całość

Stary analog kontra nowoczesność.


czytaj całość

Spectrasonics dokonał już chyba samplingu „wszystkiego co się rusza i gra”. Teraz sięgnięto po unikalne instrumenty, które każdy chciałby mieć w swojej kolekcji.


czytaj całość

To budżetowe piano cyfrowe, posiadające brzmienia z instrumentów, których cena dobija lub przewyższa 10 tysięcy złotych


czytaj całość

Demo video którego brakowało w naszym teście Korga Kronosa. 

 


czytaj całość

Bohater dzisiejszego testu, czyli Nord Piano 3, to instrument dla tych, którym zależy na bardzo dobrym brzmieniu pianina oraz fortepianu. To dobrze skrojone piano. Nord Piano 3 - instrument dla sprecyzowanych! 


czytaj całość

Mógłbym zacząć od tego samego zdania, którym zacząłem rok temu praktycznie w tym samym czasie pisząc test Kurzweila Artis, czyli: na tego Kurzweila czekano długo. Coś w tym jest, że ludzie nakręcają się czekając i domniemają co nowy model będzie miał zwłaszcza, że pół roku temu, kiedy oficjalnie zaprezentowano go podczas targów MusikMesse 2014 nie miał wszystkich brzmień, a większość funkcji nie była aktywna...


czytaj całość

Jest wiele instrumentów imitujących brzmienia organowe, ale XK-5 to absolutna wyżyna emulacji. 


czytaj całość

Specjalnie dla nas na nowym Hammondzie XK-5 zagrał mistrz Paweł Serafiński!


czytaj całość

Kable w ruch, gdzie czeka nas odkrywanie kolejnych, nietuzinkowych dźwięków. To również doskonała forma lekcji. Wiadomo, że poprzez zabawę uczymy się najszybciej, a Mother -32 daje nam mnóstwo świetnej zabawy! 


czytaj całość

Radziecki syntezator, który wiele potrafi.


czytaj całość
RSS
zobacz wszystkie

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera.
Bądź na bieżąco z portalem Muzykuj.com!

baza sprzętu

Lucina AX-09 – Jest to Kompaktowy i lekki syntezator na pasku, załadowany świetnymi dźwiękami, które łatwo można wybierać za pomocą przycisków Category. Dodatkowo mamy możliwość załadować mnóstwo podkładów dzięki wbudowanej funkcji odtwarzacza Audio. Można tez podłączyć zewnętrzny odtwarzacz MP3/CD, by grać razem z ulubionymi utworami.


czytaj całość

Minitaur jest to kompaktowy, potężny analogowy syntezator basowy, stworzony tak, aby każdą z funkcji można było sterować dedykowanym regulatorem dostępnym na panelu przednim. Pierwszy instrument z serii Taurus bez przycisków nożnych...


czytaj całość

Slim Phatty posiada prawdziwy Moogowski ‘sound’, który zmieści się twoim plecaku i budżecie. Pełnej klasy brzmienie, ścieżka sygnałowa rodem z klasyków Mooga, solidna konstrukcja, intuicyjny interfejs użytkownika oraz pełna kontrola, dzięki temu Slip Phatty zadowoli każdego muzyka...


czytaj całość

F-120R - posiada uznany silnik brzmieniowy SuperNATURAL Piano, które daje nam bogaty i przepiękny dźwięk. Pianino nie wymaga dużo miejsca i dostępne jest w trzech atrakcyjnych, nowoczesnych kolorach o wysokim połysku: heban, czerwień i kość słoniowa. F-120R daje nam możliwość gry wspólnie z wbudowanym akompaniamentem rytmicznym i ścieżkami podkładowymi na trzy różne sposoby, w tym tryb Pianist, który rozpoznaje dowolny akord zagrany na klawiaturze.


czytaj całość

V-Piano - Od roku 1972 Roland jest pionierem wielu przełomowych technologii produkując różne produkty jako pierwszy na świecie. W ostatnich latach żadna z rodzin instrumentów Rolanda nie była bardziej szanowana i zachwalana niż rewolucyjne serie „V": V-Accordion, V-Bass, V-Drums, V-Guitar, V-Synth i inne. Dziś Roland z dumą przedstawia następny rozdział w rodzinie „V" ... V-Piano. Porzucając dotychczasowe przekonanie o tym jakie powinno być pianino cyfrowe, ten instrument zmienia wszystko. 


czytaj całość

Pianino cyfrowe M3W łączy ze sobą łatwość obsługi, dużą liczbę brzmień oraz specjalnie zaprojektowaną fortepianową drewnianą klawiaturę. Prezentuje on 200 brzmień zaczerpniętych z modelu PC3 w tym brzmienie pianina Triple Strike Piano. Polifonia wynosi 64 głosy, a instrument wyróżnia się nadzwyczaj dobrą klawiaturą. M3W posiada drewnianą klawiaturę z 10 stopniową regulacją twardości.


czytaj całość
zobacz wszystkie

old synths - katalog instrumentów

Novation XioSynth to tak naprawdę wilk w owczej skórze. Za niewielkie kwotę można było stać się właścicielem syntezatora, klawiatury sterującej oraz interfejsu audio...


czytaj całość

Akai AX80 zagościł na scenach 1984 roku....


czytaj całość

Ensonq Mirage to pierwszy instrument firmy skierowany do szerszej grupy muzyków...


czytaj całość

Yamaha CP80 to elektro-akustyczny instrument, który jest często aplikowany do banków brzmień syntezatorów, keyboardów i pianin cyfrowych firmy Yamaha i nie tylko...


czytaj całość

Korg iX300 to następca popularnego modelu i3. Posiada dokładnie tą samą syntezę Ai2 co model i3 oraz syntezator X3. Dokładnie taka sama jak u poprzedników była liczba głosów polifonii...


czytaj całość

Novation SuperNova to instrument produkowany od1998-2000. Tym modelem Novation pokazał, że liczy się na rynku Virtulnych Analogów...


czytaj całość
zobacz wszystkie

ogłoszenia

KUPIĘ Rolanda XV-5080

KUPIĘ moduł Rolanda XV-5080

miejscowość: Poznań

Zobacz tę kategorię

KOMPLET: PC3X 88 (cze 2008) KORE 64 FUTERAŁ TWARDY GATOR PEDAŁ SUSTAIN

PC3X 88 (1 właściciel czerwiec2008) . Stan wizualny i techniczny BDB. Sprzedaję wyłącznie komplet: ZAINSTALOWANY KORE 64, twardy profi futeral GATOR, pedal sustain, kabel sieciowy, papiery od polskiego dystrybutora MUSIC INFO Całość za 5500 PLN. Nie wysyłam kurierem. Odbiór osobisty albo za 100PLN dowiozę w promieniu 150 km od Wrocławia. Wiecej fotek moge podesłac na maila. POLECAM GORĄCO, BO CENA ZA KOMPLET ATRAKCYJNA. Acha. Sprzedaję, bo przesiadłem się na forte :)

miejscowość: Jelenia Góra

Zobacz tę kategorię

Roland MC-50

Sekwencer firmy Roland, sprzęt z lat 90-tych, jeszcze ze stacją dyskietek, ale wszystko sprawnie działą, nawet ta stacja dyskietek. Sprzęt można wypróbować osobiście w Warszawie. Cena 300 zł.

miejscowość: Warszawa

Zobacz tę kategorię
zobacz wszystkie