Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

D

Roland DP990F
producent: Roland

DP990F - Z przełomową technologią SuperNATURAL na pokładzie, wnosi nowy wymiar realizmu fortepianu akustycznego do cyfrowej domeny. Dająca doskonały komfort grania, klawiatura PHA II z mechanizmem wymykowym.

 

Roland DP990RF
producent: Roland

DP990RF - Wyposażony w  technologię SuperNATURAL, DP990RF wnosi nowy wymiar realizmu fortepianu akustycznego do cyfrowej domeny. Także klawiatura PHA II Ivory Feel z mechanizmem wymykowym daje doskonały komfort grania.

 

E

Moog Etherwave Plus
producent: Moog

Moog Etherwave Plus jest najnowszym członkiem rodziny Moog Etherwave Theremin. Jest to kontroler, który używa technikę gry za pomocą ruchów rąk. Róweni dobrze możemy używać go jako osobnego kontrolera CV (Control Voltage)...

Moog Etherwave Standard
producent: Moog

Jednym z najstarszych instrumentów elektronicznych jak i jedynym znanym bezdotykowym instrumentem jest właśnie Theremin. Dzięki ruchom naszych rąk dookoła antent kontrolujemy wysokość oraz głośność instrumentu...

F

Roland F-120
producent: Roland

F-120 – Idealne pianino dla osób, które szukają autentycznego brzmienia fortepianu i klawiatury w kompaktowej współczesnej obudowie. W instrumencie wykorzystano technologię Roland SuperNATURAL Piano, ponadto posiada klawiaturę Ivory Feel-G o unikalnej akcji jak w prawdziwym fortepianie akustycznym.

 

Roland F-120R
producent: Roland

F-120R - posiada uznany silnik brzmieniowy SuperNATURAL Piano, które daje nam bogaty i przepiękny dźwięk. Pianino nie wymaga dużo miejsca i dostępne jest w trzech atrakcyjnych, nowoczesnych kolorach o wysokim połysku: heban, czerwień i kość słoniowa. F-120R daje nam możliwość gry wspólnie z wbudowanym akompaniamentem rytmicznym i ścieżkami podkładowymi na trzy różne sposoby, w tym tryb Pianist, który rozpoznaje dowolny akord zagrany na klawiaturze.

Roland F-20
producent: Roland

Jeżeli rozglądasz się za pierwszym pianinem dla dziecka to najlepszym wyborem będzie F-20. Dostarczając zachwalaną technologię Rolanda w przełomowej cenie, ten kompaktowy i atrakcyjny instrument oferuje najlepszą w swojej klasie solidną podstawę do nauki gry na instrumencie.

Roland FP-4F
producent: Roland

FP-4F – Jest uzupełniającą koncepcją popularnego modelu Roland FP-4 o nowe, ekscytujące komponenty takie jak silnik SuperNATURAL z klawiatura Ivory-G z mechanizmem wymykowym. Dodatkowym atutem jest wbudowane nagłośnienie stereo 2x12W, dzięki któremu FP-4F może zagrać wszędzie i od razu. Krótko mówiąc FP-4F to pianino prezentujące się niezwykle dobrze, przy czym małe, lekkie i łatwe w transporcie.

 

Roland FP-50
producent: Roland

FP-50 – Grając na tym instrumencie mało kto zorientuje się, że nie grasz na prawdziwym fortepianie, gdyż w zasięgu twoich palców znajdzie się szeroki wybór autentycznych brzmień, a klawiatura odda czucie gry tak jak na akustycznym fortepianie. Do dyspozycji mamy szereg rytmów ułatwiających tworzenie muzyki, a także akompaniamenty automatycznie podążające za twoją grą.

 

Roland FP-80
producent: Roland

FP-80 – Wyposażony jest w bogaty silnik brzmieniowy SuperNATURAL oraz klawiaturę Ivory Feel-S dzięki temu FP-80 dają autentyczne brzmienie i czucie gry. W tym wszystkim głęboki i przepiękny dźwięk zapewnia nam wielokanałowe nagłośnienia z technologią Roland Acoustic Projection. Dodatkowo mamy do dyspozycji szereg zaawansowane funkcji rytmów i akompaniamentów. Jest idealny do wielu rożnych zastosowań takich jak gra na scenie, gra w klasie, lub do codziennych ćwiczeń i domowej rozrywki.

G

Roland GAIA SH-01
producent: Roland

GAIA SH-01 - Zestaw trzech silników to potężna dawka wirtualnej syntezy analogowej podanej w przystepny i łatwy sposób, wszystko dzięki przyjaznemu i intuicyjnemu sterowaniu. Przepływ sygnału w instrumencie jest łatwy do zrozumienia dzięki logicznemu rozkładowi gałek, suwaków i przycisków na panelu. Doskonałe sterowanie i tłusty dźwięk sprawiają, że ten niewielki instrument ucieszy zarówno studentów muzyki, kompozytorów, muzyków sesyjnych jak i wykonawców scenicznych z każdego stylu muzycznego.

H

Roland HP307/305/302
producent: Roland

HP307/305/302 - Nieskazitelny wygląd i dźwięk, naturalność i ponadczasowość, a w wewnątrz drewnianej obudowy umieszczona jest najbardziej zaawansowana technologia dostępna na rynku domowych pianin. Nowa seria HP to duży krok naprzód dzięki przełomowej technologii SuperNATURAL, która oferuje bezprecedensowe brzmienie, odpowiedź i odczucie. Brzmienie fortepianu zmienia się płynnie i naturalnie w zależności od sposobu grania i pozycji na klawiaturze, a wybrzmiewa perfekcyjnie gładko. HP307 wyposażone jest w klawiaturę PHA III, która zapewnia najwyższą ekspresyjność i świetną repetycję nut. Połączenie klawiatury PHA III oraz SuperNATURAL Piano wiernie zamienia każdy niuans gry w naturalny dźwięk. Wszystkie modele są także wyposażone w zaawansowany tryb Twin Piano umożliwiający grę i ćwiczenia dwóch osób na raz obok siebie.  

 

Roland HP507/HP505/HP503
producent: Roland

HP507/HP505/HP503 - seria HP500 została wyposażona w silnik brzmieniowy Roland SuperNATURAL Piano wraz z technologią Acoustic Projection - innowacyjny, wielowymiarowy system nagłośnieniowy. Dzięki inspiracji z V-Piano Grand i jego możliwości odtworzenia naturalnego pola dźwiękowego fortepianu akustycznego powstało Acoustic Projection. Połączenie wiodących technologii Roland'a w serii HP500 daje pianistom możliwość zagłębienia się w doskonałym dźwięku pianina akustycznego.

Roland HPi-50
producent: Roland

HPi-50 - Pianino o umiarkowanej cenie która oferuje wyjątkową wydajność. Uznany silnik brzmieniowy SuperNATURAL Piano daje bogaty i przepiękny dźwięk, a klawiatura PHA III Ivory Feel z Wymykiem zapewnia prawdziwe czucie fortepianu. Wyjątkową zaletą jest wielki kolorowy ekran LCD, który dzięki funkcji DigiScore wyświetla cyfrowy zapis nutowy w wysokiej jakości. Dodatkowo posiada zaawansowany system nagłośnieniowy Acoustic Projection, który wypełni Twoje pomieszczenie przepięknym, naturalnie brzmiącym dźwiękiem.

Roland HPi-6F
producent: Roland

HPi-6F - Dzięki inspiracji z pianina V-Piano firmy Roland, posiada technologię dzięki czemu oszałamia brzmieniem fortepianów SuperNATURAL, klawiaturą PHA Ivory Feel, oraz interaktywnym system ćwiczeniowym DigiScore. W każdym modelu zamontowano w pulpicie duży, płaski ekran LCD wyświetlający nuty i różnorodne programy ćwiczeniowe. Te niesamowicie brzmiące pianina edukacyjne w pełni realizują marzenie o instrumencie dla uczniów, nauczycieli oraz muzyków w każdym wieku.

Roland HPi-7F
producent: Roland

HPi-7F - Dzięki inspiracji z pianina V-Piano firmy Roland, posiada technologię dzięki czemu oszałamia brzmieniem fortepianów SuperNATURAL, klawiaturą PHA Ivory Feel, oraz interaktywnym system ćwiczeniowym DigiScore. W każdym modelu zamontowano w pulpicie duży, płaski ekran LCD wyświetlający nuty i różnorodne programy ćwiczeniowe. Te niesamowicie brzmiące pianina edukacyjne w pełni realizują marzenie o instrumencie dla uczniów, nauczycieli oraz muzyków w każdym wieku.

J

Roland JUNO-Di
producent: Roland

JUNO-Di – Syntezator bardzo lekki i łatwy w użyciu, który może działać na bateriach, a działa i brzmi jak syntezator z najwyższych półek. Wyposażony jest w różnorodne brzmienia najwyższej jakości. Posiada przyjazny panel kontrolny ułatwiający obróbkę brzmień i sterowanie odtwarzaczem. 

Roland JUNO-Gi
producent: Roland

JUNO-Gi – Nowy model z rodziny JUNO który posiada świetny dźwięk, kompaktowe wymiary, uproszczona obsługa i przystępną cenę.Cechą, która wprowadza ten potężny syntezator do innego wymiaru jest wbudowany ośmiośladowy rejestrator cyfrowy z profesjonalnymi efektami stworzonymi przez inżynierów BOSS.

Roland JUNO-STAGE
producent: Roland

JUNO-STAGE – Atutem tego syntezatora niewątpliwie jest wielki ekran, dodatkowo mamy możliwość odtwarzania podkładów z pamięci USB, dedykowanym wyjściem z metronomem dla perkusisty, gałkami do wykręcania dźwięku a także wybieraniem patchy bez użycia rąk, z funkcjonalnością master keyboardu i wiele więcej.

Roland JUPITER-50
producent: Roland

JUPITER-50 – Dzięki syntetycznym i akustycznym instrumentom, nowe wcielenie Roland JUPITER zmieniło sposób w jaki gramy, reagujemy i czujemy klawiaturę. Łącząc wyjątkową ekspresję JUPITER-80 i mobilność serii JUNO, nowy JUPITER-50 wnosi brzmienie SuperNATURAL oraz zaawansowane funkcje performerskie na każdą scenę i do każdego studia.

1
2
3 4 5 6 7 8 9