Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

CL 26

Stylowe pianino cyfrowe w kompaktowej obudowie

Seria Compact to kolejne wyjątkowe instrumenty, które posiadają najważniejsze cechy przy wyborze dobrego instrumentu. A są nimi autentyczna, ważona klawiatura młoteczkowa, bogate i wysokiej jakości sample akustycznych instrumentów, wysoki realizm i autentyczność gry, a także dzięki małym rozmiarom i wyjątkowej stylistyce doskonale wpasowują się w nowoczesne wnętrza. Model CL 26 to idealne rozwiązanie dla studentów bądź pianistów którzy szukają małego, kompaktowego instrumentu w wyjątkowo niskiej cenie.

Autentyczna klawiatura

Model CL 26 został wyposażony w klawiaturę Advanced Hammer Action IV, mechanizm o wysokim standardzie wykonania, z ważonymi klawiszami i innowacyjnym designem, dostarczający naturalnych, autentycznych doznań podczas gry.

Wyjątkowy dźwięk

Pianino cyfrowe CL 26 posiada najwyższej klasy brzmienie fortepianu koncertowego firmy Kawai, z serii EX. Dzięki bardzo szczegółowym i profesjonalnym nagraniom wszystkich 88 klawiszy bardzo idealnie oddaje bogactwo instrumentu akustycznego a następnie przy pomocy technologii Harmonic Imaging XL, mogą zostać odtworzone podczas gry na instrumencie.

Nowoczesna, stylowa obudowa

Seria CL posiada równie wyjątkowy design który nagradzany jest na m.in. na międzynarodowych targach muzycznych. Elegancka i pełna wdzięku i prostoty obudowa pianina CL 26, zalicza się do elitarnego grona nowoczesnych instrumentów cyfrowych. Idealnie wkomponuje się w każdy zakamarek mieszkania i to dzięki głębokości nie przekraczającej 27 cm. Model jest dostępny w wykończeniu tradycyjnego palisandru oraz wyrafinowanym satynowym czarnym lub białym, co pozwala na dostosowanie instrumentu do własnych potrzeb.

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka