testy / Novation

26.11.2020r.

Novation Launchkey mk3 61

Novation Launchkey Mk3 to intuicyjny i w pełni zintegrowany kontroler klawiatury MIDI od Novation do tworzenia utworów w Ableton Live, zaprojektowany tak, aby dać Ci wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia i odtwarzania muzyki. Stworzony dla wszystkich twórców, Launchkey daje inspirujące narzędzia do poszerzania słownictwa muzycznego. Tryby skal i akordów oraz potężny arpeggiator popychają Twoją muzyczną kreatywność i pomagają rozpocząć nowe pomysły. Tryby Custom i pełnowymiarowe wyjście MIDI przekształcają Launchkey Mk3 w potężne narzędzie do tworzenia dowolnej konfiguracji muzycznej.

Dołączone oprogramowanie

  • Ableton Live 10 Lite to wiodące w branży oprogramowanie do tworzenia muzyki z pełną integracją z Launchkey Mk3.
  • Serato Sample LE to potężny i intuicyjny sampler wtyczkowy do szybkiego wyszukiwania, cięcia, zmiany wysokości i czas rozciągnąć próbek.
  • Splice Sounds – konto premium na dwa miesiące. Uzyskaj dostęp do milionów wysokiej jakości sampli, pętli i predefiniowanych ustawień z nowymi paczkami codziennie.
  • Spitfire Audio LABS Expressive Strings – wyjątkowe próbki smyczkowe stworzone przez muzyków i specjalistów od samplingu w Londynie.
  • XLN Audio Addictive Keys – dostęp do jednej z czterech wirtualnych instrumentów klawiszowych po zarejestrowaniu pierwszego utworu sprzętu Focusrite lub Novation.
  • Klevgrand R0Verb – hybryda pomiędzy prostym pogłosem a bardzo złożonym opóźnieniem w łatwym w obsłudze pluginie.

Oto nasza recenzja VIDEO:

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka