aktualności

28.01.2018r.

Zoom F1

Nowy produkt od Zoom ucieszy filmowców. To odpowiedź na wszystkie Wasze bolączki. Najnowszy rejestrator Zoom F1 to urządzenie wielozadaniowe. Dostępny będzie w dwóch wersjach F1 -LP oraz F1 SP. 

W wersji F1 LP dysponuje mikrofonem LMF-1, osłoną przeciwwietrzną, uchwytem typu klips oraz zaczepem do paska. Jeśli zawsze mieliście kłopot z tym jak zarejestrować osobę, która mówi do Waszej kamery, to wersja F1-LP będzie trafnym wyborem do zadań reporterskich.

 

Wersja F1-SP przeznaczona jest dla kamer oraz lustrzanek DSLR. W zestawie oprócz rejestratora znajduje się mikrofon SGH-6 Shotgun, elastyczny uchwyt nie przenoszący drgań na mikrofon (mocowany do gorącej stopki), oraz kabel pozwalający na połączenie rejestratora i kamery. 

 

Rejestrator waży tylko 120 g i nagrywa materiał audio w plikach WAV 16-bit/44.1 kHz do 24-bit/96 kHz, oraz MP3 z kodowaniem od 48 do 320 kbps. Urządzenie rejestruje na nośniku typu karta micro SD/SDHC. Zoom F1 został wyposażony w 10 pinowe gniazdo, za pomocą którego podłączymy mikrofony z serii H6/H5, a jest ich już kilka w ofercie. 

Oto film prezentujący nowe urządzenie: 

Więcej na stronie producenta.

Link

 

skontaktuj się z nami
2011 © muzykuj.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.
e-mail: pawel(at)muzykuj.com