aktualności

11.02.2017r.

Logic Pro X, Final Cut Pro X oraz 3 inne produkty w jednej cenie!

Promocja 999 zł za 5 produktów czyli Final Cut Pro X, Logic Pro X, Motion 5, MainStage 3, Compressor to oferta dla uczniów i studentów oraz nauczycieli. Warto podkreslić, że zakup oddzielnych aplikacji kosztowałby nas ponad 2500zł. 

To idealna okazja by uczyć się na profesjonalnym oprogramowaniu.

Zakupów dokonasz klikając w link

http://www.apple.com/pl-edu/shop/product/BMGE2ZM/A/pakiet-aplikacji-profesjonalnych-dla-sektora-edukacji

Poniżej grarść informacji o pakiecie:

Pakiet aplikacji profesjonalnych to zestaw pięciu znakomitych aplikacji Apple, które oferują zaawansowane narzędzia dla kreatywnych montażystów wideo i muzyków.

Final Cut Pro X

Final Cut Pro X to wielki krok naprzód w profesjonalnym montażu wideo. Aplikacja oferuje zaawansowane funkcje zarządzania multimediami, które pozwolą Ci szybko przeglądać, tagować i filtrować pliki. Magnetyczna oś czasu daje dostęp do konfigurowalnych układów i innowacyjnych narzędzi montażowych zaprojektowanych z myślą o współczesnych, całkowicie cyfrowych procesach obróbki wideo. A Final Cut Pro X to aplikacja zoptymalizowana dla macOS i najnowszych Maców, dlatego zapewnia niesamowitą wydajność pracy na każdym etapie – zarówno na komputerach przenośnych, jak i stacjonarnych.
Więcej informacji

Logic Pro X

Logic Pro X to zaawansowana aplikacja do produkcji muzyki, która daje Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby tworzyć fantastyczne brzmienia. Dzięki obszernej bibliotece dźwięków, wtyczkom MIDI i innowacyjnym funkcjom, takim jak Drummer, Flex Pitch czy Smart Controls, Logic Pro X ułatwia komponowanie, nagrywanie, edytowanie i miksowanie ścieżek o profesjonalnej jakości.
Więcej informacji

Motion 5

Za pomocą tego zaawansowanego narzędzia animacyjnego stworzysz fantastyczne ruchome napisy 3D, płynne przejścia i realistyczne efekty do wykorzystania w projektach Final Cut Pro X.
Więcej informacji

Compressor 4

Ten zaawansowany dodatek kodujący do aplikacji Final Cut Pro X umożliwia wybór ustawień generowania materiału wynikowego, przyspieszenie pracy dzięki rozproszeniu kodowania na wiele komputerów i łatwe opakowywanie gotowych treści do publikacji w iTunes Store.
Więcej informacji

MainStage 3

MainStage to aplikacja do występów na żywo, która przenosi dźwięki z Logic Pro X na scenę koncertową. Zbuduj własną setlistę z wykorzystaniem klawiszy, gitary i efektów wokalnych, między którymi łatwo możesz się przełączać. I porywaj publiczność różnorodnością dźwięków, korzystając ze swojego ulubionego kontrolera sprzętowego.
Więcej informacji

skontaktuj się z nami
2011 © muzykuj.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.
e-mail: pawel(at)muzykuj.com