aktualności

19.07.2019r.

CASIO przedstawia pianino cyfrowe Privia PX-S1000

CASIO przedstawia pianino cyfrowe Privia PX-S1000 w kolorze czerwonym

Z okazji piętnastej rocznicy linii Privia CASIO rozszerza serię PX-S o kolejny model pianina cyfrowego, który nikogo nie pozostawi obojętnym: PX-S1000 w kolorze błyszczącej czerwieni. Odwiedzający letnie targi przemysłu muzycznego NAMM w Nashville (1820 lipca) będą pierwszymi, którzy ujrzą najnowszą odsłonę serii Privia.

 

Wraz z nowymi modelami PX-S CASIO powróciło do oryginalnej idei serii Privia – pianina do użytku prywatnego, z którego można z łatwością korzystać także we własnym domu, nawet jeśli pomieszczenia są małych rozmiarów. Model PX-S1000 to najbardziej kompaktowe cyfrowe pianino na świecie. Łączy ono purystyczne wzornictwo z pięknym dźwiękiem.

Nowy model PX-S1000 w kolorze czerwonym przyciąga uwagę nie tylko swoim brzmieniem, ale także wspaniałym wyglądem – zarówno na scenie, jak i w domu, wzbogacając wystrój wnętrza swoją stylową konstrukcją.

Przegląd najważniejszych funkcji modelu PX-S1000:

 

Opcjonalne akcesoria dla modelu PX-S1000RD:

Czarny statyw CS-68 okaże się niezastąpiony, jeśli pianino chcemy ustawić na stałe. Do modelu PX-S1000 można także łatwo podłączyć moduł trójpedałowy SP-34. Praktyczny pokrowiec do pianina SC-800 z szelkami od plecaka zapewnia komfortowy transport na koncert lub próbę.

 

Model PX-S1000 w kolorze czerwonym będzie dostępny w sprzedaży jesienią 2019 roku.  

O serii Privia

Seria Privia powstała w latach dwutysięcznych z myślą o użytkownikach, którzy oczekują od pianina cyfrowego kompaktowej konstrukcji oraz przystępnej ceny. CASIO obrało sobie za cel nieustanny rozwój wydajności pianin cyfrowych pod kątem ich brzmienia i akcji klawiszy. PX-100, pierwszy model z serii Privia, pojawił się na rynku w październiku 2004 roku. Od tamtej pory Privia wywiera trwały i pozytywny wpływ na rozwój rynku pianin cyfrowych. W 2019 roku CASIO stawia kolejny kamień milowy dzięki nowym modelom PX-S.