aktualności

12.09.2022r.

BOSS DUAL CUBE BASS LX

Najlepsze Doświadczenie Basowe CUBE w Domu i Poza Nim

Od ponad czterech dekad wzmacniacze CUBE przynoszą wyjątkową wartość muzykom na całym świecie, oferując wspaniały dźwięk i wszechstronne funkcje w przenośnych konstrukcjach, które można zabrać wszędzie. DUAL CUBE BASS LX to najbardziej zaawansowany, kompaktowy wzmacniacz basowy CUBE, wypełniony rozwiniętymi technologiami BOSS, zapewniającymi najlepsze doświadczenia podczas ćwiczeń w domu. To piorunująca skrzynka uderza znacznie powyżej swoich rozmiarów, dostarczając bogatego, pełnego dźwięku i mnóstwo zabawnych patternów rytmicznych do grania. Dostępny jest również szeroki wachlarz opcji łączności, rozszerzając jego zakres o występy, nagrywanie i wiele innych zastosowań.

 

Właściwości podstawowe

 • Ultraprzenośny stereofoniczny wzmacniacz basowy z profesjonalnym dźwiękiem i funkcjami
 • Dwa specjalnie zaprojektowane 5-calowe głośniki
 • 10-watowy stereofoniczny wzmacniacz mocy (2 x 5 watów)
 • Pięć typów przedwzmacniaczy: Super Flat, Flat, Vintage, Modern i Rock
 • Kontrola kompresora/przesteru dostrojonego do basu
 • Chorus, flanger, touch wah, delay, oraz efekty reverb
 • Trzypasmowy korektor
 • Przechowuj ustawienia wzmacniacza i efektów w 15 pamięciach (3 pamięci dla każdego typu wzmacniacza)
 • Zasilany przez zasilacz sieciowy (w zestawie) lub przez osiem baterii AA
 • Wbudowane rytmy z 27 różnymi patternami (dziewięć typów i trzy wariacje każdy)
 • Edytuj brzmienia, uzyskaj dostęp do dodatkowych wariacji rytmicznych i nie tylko dzięki dedykowanemu edytorowi DUAL CUBE BASS LX 
 • Symetryczne wyjście liniowe stereo XLR
 • Gniazdo Phones/Rec z obsługą wbudowanego mikrofonu słuchawkowego
 • USB Audio do bezpośredniego nagrywania i transmisji na żywo 
 • Gniazdo control dla maksymalnie dwóch zewnętrznych przełączników nożnych
 • Gniazdo i-CUBE Link/Aux In do odtwarzania dźwięku
 • Możliwość wyboru funkcji Loopback dla USB i i-CUBE Link/Aux In
 • Wbudowany looper (wymaga opcjonalnego przełącznika nożnego)
 • Złącze dla opcjonalnego adaptera Bluetooth® Audio MIDI Dual Adapter (BT-DUAL)

Brzmienie Sceniczne w Domu

Dzięki unikalnemu systemowi głośników stereo i zaawansowanej konstrukcji obudowy, DUAL CUBE BASS LX zapewnia potężne, wyrafinowane brzmienia, w które nie uwierzysz, że pochodzą z tak małego wzmacniacza. Dostępnych jest pięć różnych typów przedwzmacniaczy, oferujących surowe dźwięki do gry studyjnej i slapu, klasyczne brzmienia do klasycznych stylów i agresywne nowoczesne brzmienia do ciężkich gatunków. Dzięki naturalnemu odczuciu i organicznej reakcji udoskonalanej przez dziesięciolecia rozwoju wzmacniaczy BOSS, masz nieskończenie inspirującą platformę do doskonalenia umiejętności i odkrywania nowych technik.

Znajdź swój głos

DUAL CUBE BASS LX oferuje różnorodne efekty dostrojone do basu, w tym wiele z ekspansywnym dźwiękiem stereo. Kształtuj swoje podstawowe brzmienie za pomocą kompresji lub przesteru, dodaj koloru za pomocą touch wah, flangera lub chorus i wprowadź głębię przestrzenną za pomocą opóźnienia lub pogłosu. Każdy typ wzmacniacza zawiera trzy pamięci użytkownika, co pozwala na przechowywanie ustawień wzmocnienia, korektora i efektów w celu szybkiego przywołania. Edytor DUAL CUBE BASS LX pozwala zanurzyć się jeszcze głębiej, zapewniając dostęp do wariacji efektów i szczegółowej edycji parametrów za pomocą komputera Mac lub Windows.

Wejdź w Rytm

Spraw, aby Twoje sesje treningowe były bardziej zabawne i produktywne dzięki wszechstronnemu wbudowanemu Rhythm Guide. Dostępnych jest dziewięć rodzajów rytmów, każdy z trzema wariacjami patternów, od podstawowego metronomu po realistyczne rytmy perkusyjne w stylu rockowym, jazzowym, metalowym, latynoskim i innych. Korzystając z oprogramowania DUAL CUBE BASS LX Editor, możesz korzystać z sumie 91 wariacji rytmicznych i zapisywać swoje ulubione we wzmacniaczu. Dzięki wysokowydajnym głośnikom stereo rytmy i podkład muzyczny są prezentowane w pełnym zakresie szczegółów, zapewniając bogate, wciągające wrażenia.

Poza Sypialnią

Dzięki niezwykle elastycznej łączności, DUAL CUBE BASS LX wykracza daleko poza możliwości innych kompaktowych wzmacniaczy. Użyj wyjścia liniowego stereo XLR, aby bezpośrednio podłączyć się do systemu PA i występować na scenie. Lub przechwytuj gotowe do miksowania dźwięki w oprogramowaniu muzycznym na komputerze lub urządzeniu mobilnym przez USB lub i-CUBE-Link. Jeśli lubisz transmitować na żywo możesz uchwycić swój głos za pomocą mikrofonu słuchawek i wysłać go do wyjść USB i i-CUBE Link wraz z dźwiękami basu. Dzięki możliwości zasilania z zasilacza lub baterii możesz grać absolutnie wszędzie.

Rozszerz Swoje Możliwości

Dzięki opcjonalnym przełącznikom nożnym serii FS możesz obsługiwać Rhythm Guide bez użycia rąk i odblokować dostęp do wbudowanego loopera, aby grać wieśladowo. Podłączając opcjonalny adapter Bluetooth® Audio MIDI Dual Adaptor, możesz działać jeszcze więcej ze smartfonem lub tabletem. Przesyłaj bezprzewodowo muzykę ze swojego urządzenia i graj z nimi lub użyj edytora wersji iOS/Android DUAL CUBE BASS LX Editor, do zdalnego ustawiania funkcji. Lub sparuj z pedałem EV-1-WL Wireless MIDI Expression Pedal, aby bezprzewodowo obsługiwać wah i głośność.