aktualności

27.08.2020r.

Arturia wypuszcza 3 nowe efekty modulacyjne!

 Arturia wypuszcza 3 nowe efekty modulacyjne!

Portfolio świetnych efektów Arturii poszerza się. Tym razem czas na „3 Modulation FX youll actually use”! To nie są zwykłe wtyczki modulacyjne, to emulacje sprawdzonych klasyków, odwzorowane z obwodową wręcz dokładnością, wychwytujące każdy niuans tonalny ich poprzedników sprzętowych i dodające bogactwo nowych, zaawansowanych funkcji.

To kolejne 3 efekty, których faktycznie będziesz używać!

Oszałamiający analogowy chorus, bogaty wielotrybowy flanger i wirujący podwójny phaser - zanurz swój miks w hipnotyzującym kolorze.

Chorus DIMENSION-D - natychmiastowy blask bazy stereo

Jedna z najbardziej poszukiwanych jednostek efektowych wszechczasów. Prosta obsługa w 4 trybach, zapewniająca pięknie płynny chorus za dotknięciem przycisku, wraz z doskonale emulowanym ciepłem BBD.

Flanger BL-20 - zaawansowana potęga modulacji

Flanger, ale nie taki, jaki znasz. Rzadki klejnot studyjny, który w krótkim czasie przeobraża wątpliwe stereo do modulacji złożonej nie z tego świata, wzmocnionej analogowym charakterem.

Phaser BI-TRON - podwójny, kosmiczny phaser

Nieuchwytny podwójny phaser, który emanuje urokiem butikowego efektu gitarowego. Dwa obwody fazowe, zaawansowane opcje routingu i ciepły, wyraźnie szczegółowy dźwięk, który oszałamia.