Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

V-Piano

V-Piano - Od roku 1972 Roland jest pionierem wielu przełomowych technologii produkując różne produkty jako pierwszy na świecie. W ostatnich latach żadna z rodzin instrumentów Rolanda nie była bardziej szanowana i zachwalana niż rewolucyjne serie „V": V-Accordion, V-Bass, V-Drums, V-Guitar, V-Synth i inne. Dziś Roland z dumą przedstawia następny rozdział w rodzinie „V" ... V-Piano. Porzucając dotychczasowe przekonanie o tym jakie powinno być pianino cyfrowe, ten instrument zmienia wszystko. 

 

• Rewolucyjne „żywe" serce pianina, które przełamuje bariery cyfrowego-samplingu w samodzielnym instrumencie

• Wbudowane zadziwiające brzmienia od klasycznych fortepianów do nigdzie-wcześniej-nie-słyszanych futurystycznych hybryd

• Wszystkie brzmienia pianina są w pełni modyfikowalne

• Nowo opracowana klawiatura 88 klawiszowa PHA-III Ivory Feel z wychwytem

• Wyjście analogowe XLR i 1/4'", cyfrowe (coaxial), port pamięci USB i MIDI I/O

Przełamanie barier

V-Piano szybuje ponad ograniczeniami ostatniej technologii z jego rewolucyjnym „żywym" sercem pianina, pozwalając każdej nucie na reakcję i naturalną ewolucję, jednolicie i perfekcyjnie, nie wymagając sampli. V-Piano nie ma przełączania próbek w zależności od szybkości uderzenia w klawisz, co zapewnia gładkie, naturalne wybrzmienie, które trzeba usłyszeć, by w nie uwierzyć.

Stwórz swoją wymarzoną kolekcję

W V-Piano możesz wybierać z presetów kunsztownego fortepianu vintage lub stworzyć własną wymarzoną kolekcję. Zmieniać twardość wirtualnych młotków, eksperymentować z egzotycznymi konfiguracjami strun i strojenia. Podłóż uznany na świecie fortepian pod Twoje palce lub graj futurystycznym pianinem, który wcześniej nie był słyszany.

Nowa klawiatura PHA-III Ivory Feel

Nawet najbardziej wymagający pianiści będą zachwyceni nową klawiaturą w V-Piano o symbolu PHA-III Ivory Feel z wychwytem. Ta zaawansowana technologicznie klawiatura odtwarza prawdziwe odczucie kości słoniowej dla białych klawiszy i hebanu dla czarnych dając rzeczywiste poczucie i odpowiedź klawiatury fortepianu. Nawet subtelny klik jest odtwarzany, kiedy młoteczek jest zwolniony z klawisza (wychwyt).

Przyjazna złożoność

Wysoka technologia nie oznacza wysokiego stopnia skomplikowania dla pianisty. Z jego przejrzystym panelem kontrolnym i logicznie zaprojektowanym interfejsem użytkownika, V-Piano jest zadziwiająco szybki i przyjazny w operowaniu. Nawet głęboki poziom modyfikacji jest łatwo dostępny i zrozumiały. W parę minut dostosujesz i stworzysz nowe brzmienia już przy pierwszym kontakcie z instrumentem.

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka

skontaktuj się z nami
2011 © muzykuj.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.
e-mail: pawel(at)muzykuj.com