Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

LX-15

LX-15 - Wyposażony w silnik SuperNATURAL Piano wraz z Soundboard Behavior - innowacyjny system nagłośnieniowym o wielowymiarowej Projekcji Akustycznej, klawiaturę PHA III Ivory Feel klasy premium, Pedał Tłumika z Akcją Progresywną, LX-15 jest doskonałym instrumentem dla poważnych entuzjastów pianina, ale także dla początkujących w domu.

 

• Innowacyjny system Projekcji Akustycznej dla dostarczenia naturalnego, wielowymiarowego dźwięku

• SuperNATURAL Piano z Soundboard Behavior dla organicznego dźwięku i ekspresji

• Rozszerzony wybór brzmień pianina, w tym nowoczesne fortepiany, barwy fortepiano i klawesyny

• Przepiękna obudowa klasyczna

• Klawiatura PHA III Ivory Feel z Mechanizmem Wychwytowym

• Pedał Tłumika z Akcją Progresywną

• Możliwość Rejestracji Audio (wymagana pamięć USB)

• Przyjazne środowisku; niski pobór mocy oraz funkcja Auto Off

Innowacyjny System Projekcji Akustycznej
Nowo opracowany system nagłośnieniowy Acoustic Projection w LX-15 wytwarza wielowymiarowy plan dźwiękowy z wierną charakterystyką rezonansu pianina. Technologię tę zaczerpnięto z uznanego systemu nagłośnieniowego fortepianu Roland V-Piano Grand. System ten używa sześciu głośników: wyżej osadzone głośniki zapewniają słyszalność ambiensu lub rezonansów, głośniki środkowe tuż obok klawiatury odpowiadają za poprawność odtwarzania bezpośredniego planu dźwiękowego pianina, a głośniki dolne odpowiadają za słyszalność podstawy brzmienia pianina zapewniając bogactwo basu i energii. Połączenie dźwięku z tych głośników tworzy unikalne, głębokie pole dźwiękowe, które dramatycznie rozszerza ekspresywność SuperNATURAL Piano. 
SuperNATURAL Piano z Soundboard Behavior
LX-15 wykorzystuje technologię Roland SuperNATURAL Piano dla płynnej odpowiedzi na dynamikę gry, naturalnego wybrzmiewania nut i autentyzmu poszczególnych zakresów klawiatury - reprodukując idealny dźwięk i ekspresję pianina. Nowo opracowana technologia Soundboard Behavior emuluje naturalne charakterystyki wibracji strun na płycie dźwiękowej, co nie jest spotykane w konwencjonalnych pianinach samplowanych. Technologia ta bazuje na modelowaniu płyty dźwiękowej w V-Piano i może zwiększać klarowność dźwięku nawet przy graniu wielu nut równocześnie.
Rozszerzony Wybór Brzmień Pianina
W LX-15 rozszerzono zestaw wbudowanych brzmień. Obok nowoczesnych fortepianów dodano także nową kategorię Early Piano zawierającą cztery wariacje fortepiano i dwie klawesynu. Teraz można nacieszyć się grą na instrumentach z poprzedniej i obecnej epoki.
Lśniąco-Hebanowe Wykończenie Obudowy 
Wykończona na wysoki połysk, przepiękna obudowa hebanowa LX-15 zaprojektowana została z myślą o świetnym i solidnym wyglądzie z domieszką klasycznej elegancji. Jego przepiękny kształt zmieści się w każdym domu o klasycznym lub nowoczesnym wystroju. Wrażenia wzrokowe wzmacnia lśniące wykończenie pokrywy klawiatury, która odbija klawisze i palce poruszające się podczas gry. Pokrywa górna może być zamknięta lub otwarta dla kształtowania całego brzmienia pianina.
Klawiatura PHA III Ivory Feel z Mechanizmem Wychwytowym

Najwyższej klasy klawiatura Roland PHA III precyzyjnie reaguje na grę pianisty, od najsubtelniejszej aż po najbardziej dynamiczną technikę wykonawczą. Mechanizm wychwytowy odtwarza klik znany z klawiatury fortepianu akustycznego. Klawisze posiadają cenione pokrycie Ivory Feel imitujące kość słoniową i heban. 
Pedał Tłumika z Akcją Progresywną 
Progresywny Pedał Tłumika w LX-15 odtwarza pracę pedału z pianina akustycznego. Przy rozpoczęciu naciskania pedału tłumika z początku stawia on mniejszy opór, ale wraz z dociskaniem opór ten wzrasta tak jak w pianinie akustycznym. Dzięki temu łatwo można kontrolować unikalne wybrzmiewanie dźwięku przy pedale wciśniętym do połowy.
Wbudowany Rejestrator Audio/MIDI
Wbudowany rejestrator w LX-15 pozwala na uchwycenie wykonania jako dane audio i/lub MIDI - to przydatna funkcja dla pianisty, a także dla studentów, którzy chcą później ocenić swoją grę. Nagrany materiał audio może być zapisany w pamięci USB*, a potem skopiowany zewnętrznie do komputera w celu stworzenia płyty CD lub załadowania do Internetu. 
* Dla nagrywania audio wymagana jest pamięć USB.

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka