Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

HPi-50

HPi-50 - Pianino o umiarkowanej cenie która oferuje wyjątkową wydajność. Uznany silnik brzmieniowy SuperNATURAL Piano daje bogaty i przepiękny dźwięk, a klawiatura PHA III Ivory Feel z Wymykiem zapewnia prawdziwe czucie fortepianu. Wyjątkową zaletą jest wielki kolorowy ekran LCD, który dzięki funkcji DigiScore wyświetla cyfrowy zapis nutowy w wysokiej jakości. Dodatkowo posiada zaawansowany system nagłośnieniowy Acoustic Projection, który wypełni Twoje pomieszczenie przepięknym, naturalnie brzmiącym dźwiękiem.

 

• Najlepsze cechy pianin Roland'a zebrane w jednym instrumencie

• Silnik SuperNATURAL Piano dla organicznego, ekspresyjnego brzmienia i reakcji

• Najlepsza Klawiatura PHA III Ivory Feel z Wymykiem

• Wbudowane interaktywne programy treningowe DigiScore, zawierające cyfrowe nuty oraz gry i ćwiczenia rozwijające poziom

• Olbrzymi, wysokiej-rozdzielczości (1280 x 800) kolorowy LCD wbudowany w pulpit do nut

• 50 pokładowych akompaniamentów rytmicznych i prawie 400 utworów, w tym popularne etiudy jak Czerny 100 i Hanon, plus arcydzieła klasyczne i utwory popularne

• Wbudowany 16-częściowy rejestrator utworów SMF; nagrywanie i odtwarzanie utworów audio WAV z opcjonalnej pamięci USB flash

• Innowacyjny system Acoustic Projection dla naturalnego i wielowymiarowego dźwięku

• Progresywna Akcja pedału Damper

• Obudowa drewniana z przepięknym wykończeniem Palisandrowym

Pokładowe brzmienie SuperNATURAL Piano

HPi-50 posiada silnik brzmieniowy SuparNATURAL Piano dający płynną reakcję na dynamikę gry, naturalne wybrzmiewanie nut i zachowujący autentyczny charakter poszczególnych zakresów klawiaturowych, zapewniający perfekcyjny dźwięk i ekspresję fortepianu. Barwa dźwięku zmienia się naturalnie w odpowiedzi na sposób gry, od najcichszych do najgłośniejszych nut. Wybrzmienie jest także naturalne i stopniowo staje się miększe w miarę jak nuta kończy wybrzmiewanie. Z technologią SuperNATURAL Piano, każda nuta ma własny charakter, tak jak podczas gry na prawdziwym fortepianie koncertowym.Świetne Czucie z PHA III

Jeszcze szersze doświadczenie SuperNATURAL Piano umożliwia flagowa klawiatura PHA III (Progresywna Akcja Młoteczkowa III) Ivory Feel z Wymykiem. Z jej szybką repetycją i czułością, klawiatura ta wiernie przekazuje subtelne różnice tonalne wynikające z różnych stylów grania i siły nacisku na klawisze. Dodatkowo klawisze wykończone są unikalnym materiałem, który wchłania wilgoć i oferuje naturalna teksturę i odczucie dotykowe prawdziwej kości słoniowej i hebanu.

DigiScore w Wysokiej-Rozdzielczości

DigiScore Roland'a wyświetla cyfrowy zapis nutowy na dużym, wbudowanym ekranie kolorowym LCD. W porównaniu do poprzednich modeli rozdzielczość została znacznie zwiększona i teraz już pokazywane są 32-ki i maksymalnie 48 taktów na raz. Dodatkowo funkcja Auto Sync dba, by notacja na ekranie idealnie podążała za wykonaniem niezależnie od tempa, z synchronicznym odwracaniem cyfrowych kartek z nutami. Wbudowane ćwiczenia w formie zabawy utrwalają zdobyte umiejętności, tak samo jak graficzny metronom, klawiatura ekranowa, wyświetlanie numerów palców i wiele innych.
* Może być pokazane 48 taktów jeśli wybierzesz wyświetlanie tylko nut i ustawisz rozmiar nut na "small."


Programy Bazujące na Notacji

Szeroki wybór interaktywnych ćwiczeń oferuje solidne wsparcie przy rozwijaniu umiejętności pianistycznych. Kurs Finger Training wyświetla "moc palców" dla obu rąk na ekranie podczas odtwarzania ćwiczeń Hanon, a aplikacja Visual Lesson identyfikuje obszary na cyfrowym zapisie nutowym, które powinno się lepiej dopracować. Te i inne możliwości tworzą razem potężne zestaw narzędzi do ćwiczenia poziomu gry, idealny zarówno dla początkujących, którzy dopiero co zaczęli grać, jak i zaawansowanych pianistów grających od lat. 

Gry Rozwijające-Poziom

Studenci i dzieci ucieszą się z przyjaznych, interaktywnych gier DigiScore w HPi-50, które w świeży i innowacyjny sposób podchodzą do nauki we własnym tempie. Dla przykładu pozbawiony presji kurs DoReMi to przegląd technik czytania nut i palcowania, a Scroll Game pozwala grać razem z graficznym zapisem muzyki (piano roll) na ekranie. Dodatkowo bazując na dokładności grania wbudowanych utworów, aplikacja Medal Collection sama przyznaje medale złote, srebrne lub brązowe. Te wymagające ale i relaksujące gry są świetną rozrywką dla dzieci i dorosłych. 

System Nagłośnieniowy Acoustic Projection

Unikalna przestrzeń dźwiękowa wytworzona podczas grania na pianinie akustycznym realizowana jest przez skomplikowane połączenie pozostających w harmonii elementów. Z HPi-50 doświadczysz tej samej przestrzenności dzięki innowacyjnej technologii Acoustic Projection, która działa poprzez zaawansowany wielokanałowy system głośnikowy. Każdy głośnik umieszczony jest w odpowiednim miejscu wewnątrz obudowy HPi-50, tak by emitować elementy brzmienia z ich naturalnej pozycji, a całość jest inteligentnie zmieszana dla odtworzenia prawdziwego pola dźwiękowego akustycznego fortepianu.

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka