Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

FP-80

FP-80 – Wyposażony jest w bogaty silnik brzmieniowy SuperNATURAL oraz klawiaturę Ivory Feel-S dzięki temu FP-80 dają autentyczne brzmienie i czucie gry. W tym wszystkim głęboki i przepiękny dźwięk zapewnia nam wielokanałowe nagłośnienia z technologią Roland Acoustic Projection. Dodatkowo mamy do dyspozycji szereg zaawansowane funkcji rytmów i akompaniamentów. Jest idealny do wielu rożnych zastosowań takich jak gra na scenie, gra w klasie, lub do codziennych ćwiczeń i domowej rozrywki.

 

• Wbudowany silnik Roland SuperNatural Piano

• Klawiatura Ivory Feel-S z Wymykiem

• Zintegrowane nagłośnienie z czterema głośnikami i technologią Acoustic Projection

• Inteligentna funkcja rytmów z rozpoznaniem akordów na całej klawiaturze

• Funkcja Chord Pattern zapewnia odtwarzanie pochodu akordów podczas ćwiczeń i improwizacji

• 90 typów rytmów, z dwoma wariacjami dla każdego stylu

• Wejście mikrofonowe oraz efekt harmony

• Dostępny w kolorze czarnym (FP-80BK) lub białym (FP-80WH)

• Kompatybilny z pedałem tłumienia DP-10 (w komplecie) lub potrójnym pedałem RPU-3 (opcja)

• Opcjonalne statywy: KSC-76 (do domu) i KS-12 (na scenę)

 

Najnowsze Technologie Rolanda dla Doświadczenia Autentyczności Pianina w Domu

Stylowy i wytworny FP-80 jest idealnym wyborem pozwalającym cieszyć się pianinem w nowoczesnych domach oferując brzmienie, poczucie gry i ekspresyjność satysfakcjonujące nawet najbardziej wymagających muzyków. Uznana technologia Roland SuperNATURAL Piano zasila wbudowane brzmienia fortepianów, gwarantując światowej klasy brzmienie z płynną reakcją na dynamikę gry, naturalne wybrzmiewanie i oddaje prawdziwy charakter dźwiękowy poszczególnych zakresów klawiatury. Klawiatura Ivory Feel-S z wymykiem odtwarza unikalny wygląd kości słoniowej i teksturę pochłaniającą wilgoć, gwarantując prawdziwe czucie i ekspresję fortepianu. Wbudowane cztery dyskretne głośniki z innowacyjną technologią Acoustic Projection tworzą naturalne, organiczne pole dźwiękowe fortepianu akustycznego, wypełniając dom przepięknym i bogatym brzmieniem.

Profesjonalne Brzmienia i Rytmy dla Wszechstronnego Grania na Żywo

Mobilny FP-80 jest idealnym partnerem do gry solo lub z zespołem na scenie, zawsze dostarczając autentyczną ekspresję pianina. Dodatkowo posiada bardzo wiele najwyższej klasy brzmień na scenę, w tym bazujące na SuperNATURAL klasyczne EP, niezbędne brzmienia organowe, smyczkowe, współczesnych syntezatorów i inne. System nagłośnieniowy Acoustic Projection może by używany jako odsłuch osobisty na dużej scenie lub jako podstawowe nagłośnienie w mniejszych pomieszczeniach. Kiedy grasz sam, funkcja rytmów upiększa wykonanie pięknym i rozbudowanym akompaniamentem. Inteligentne rozpoznawanie akordów na całej klawiaturze daje całkowitą kontrolę nad twoim osobistym zespołem dzięki automatycznemu akompaniamentowi, który posłusznie podąża za twoją grą. Podręczne wejście na przednim panelu pozwala podłączyć zewnętrzny mikrofon i śpiewać do podkładu z możliwością dodania w czasie rzeczywistym efektu harmonii, w oparciu o aktualnie grane akordy.

Unikalne Zalety Cyfrowości dla doskonalszego ćwiczenia i komponowania muzyki

Cyfrowa technologia w FP-80 oferuje wiele znakomitych funkcji, które ulepszą twoje sesje ćwiczeniowe. Możesz wyłączyć wbudowane głośniki i grać tylko dla siebie używając słuchawek, ćwiczyć całymi dniami i nocami bez przeszkadzania rodzinie lub sąsiadom. Rytmy akompaniamentów pomagają rozwijać twoje wyczucie czasu i rytmu, a funkcja Chord Pattern umożliwia granie z automatycznymi pochodami akordów dla nauki improwizacji w różnych tonacjach. Poprzez opcjonalną pamięć USB możesz zagrać z plikami WAV używając różnych opcji odtwarzania, tak jak np. transpozycja , dopasowanie tempa, center cancel, lub nagrać twój występ jako plik audio do dalszego przetwarzania lub oceny własnych umiejętności. Z pamięci USB można też odtwarzać utwory SMF.

Więcej muzycznej zabawy z efektem Harmony oraz Air Recorder

FP-80 oferuje różne sposoby zwiększenia twojej radości z gry. Kiedy grasz w domu podłącz mikrofon i zabawiaj twoich przyjaciół lub rodzinę śpiewem dodając efekty harmonii dla zbudowania wielogłosowości, która zawsze zrobi pozytywne wrażenie na słuchaczach. Podłącz pamięć USB i nagraj swoje wykonanie ze śpiewem jako plik audio, a potem podziel się nim ze wszystkimi za pomocą komputera. Używając opcjonalnego bezprzewodowego adaptera USB Roland WNA1100-RL, FP-80 może także komunikować z popularnymi urządzeniami Apple iOS poprzez Roland Wireless Connect. Za pomocą darmowej aplikacji Air Recorder możesz grać do twojego ulubionego utworu odtwarzanego z iPhone, iPad lub iPod touch z równoczesnym nagrywaniem twojej gry w tej samej aplikacji.

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka