Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

CN 43Piękny instrument, z imponującym brzmieniem i bogactwem możliwości
Jest to najwyższy model z serii CN, który dostarcza nam doskonałą jakość spotykaną w modelach klasy premium, przy znacznie mniejszej cenie. Kolejnym ważnym elementem jest niewątpliwie system nagłośnieniowy składający się z czterech głośników dzięki którym możemy usłyszeć bogaty i inspirujący dźwięk fortepianu. Głośniki w pełni oddają niskie, rezonujące basy oraz subtelne, czyste dźwięki górnego rejestru. Bardzo ważną cechą tego modelu jest bogata polifonia zapewniająca brak zaskakującego i nieprzyjemnego ucinania dźwięków, przy szybkiej grze z naciśniętym pedałem. Ten wyjątkowy instrument posiada jeszcze więcej zalet takich jak:
• kolekcja ponad 300 brzmień instrumentów oraz 12 zestawów perkusyjnych
• funkcje podziału klawiatury i nakładania brzmień, z opcję grania podkładów
• 100 stylów podkładowych typu: pop, rock, jazz, funk lub latin

Czerpiąc inspiracje z serii Concert Artist bądź MP, Kawai CN 43 wyposażony jest również w łącze USB audio. Dzięki niemu mamy możliwość odtwarzać dowolne pliki MP3 lub WAV ale również całość własnego wykonania można także zapisać na dysku.

Brzmienie koncertowego fortepianu akustycznego
CN 43 posiada najwyższej klasy brzmienie fortepianu koncertowego firmy Kawai, z serii EX. Dzięki bardzo szczegółowym i profesjonalnym nagraniom wszystkich 88 klawiszy, z różnym natężeniem siły nacisku bardzo idealnie oddaje bogactwo instrumentu akustycznego.Bardzo szczegółowa reprodukcja dźwięku
Podczas gry na instrumencie akustycznym, każde pojedyncze uderzenie różni się od siebie. Na przykład struna uderzona mocniej brzmi głośniej i posiada zupełnie inny charakter brzmienia, niż struna uderzona lżej przy graniu techniką legato, która brzmi bardziej spokojnie. Dlatego aby oddać jeszcze większą realność gry firma Kawai użyła bardzo dokładnej technologii nagrywania kilku rodzajów uderzeń oraz odtwarzania dźwięku (Progressive Harmonic Imaging), która pozwala na wydobywanie z instrumentu całości bogactwa brzmieniowego.

Klawiatura Responsive Hammer Action
Nowa klawiatura Responsive Hammer to zaawansowany i precyzyjny mechanizm młoteczkowy, który doskonale dostarcza wrażenia gry, jak na prawdziwym fortepianie akustycznym. Waga klawiszy została specjalnie dobrana względem każdego klawisza. Każdy klawisz został specjalnie ustabilizowany i doważony, tak by zapobiec poziomym ruchom, co jest bardzo pomocne podczas gry fortissimo lub staccato. Dodatkowo mechanizm posiada odwzorowanie wymyku klawisza, czyli tzw. lekkiego skoku przy zwalnianiu młoteczka, co znacznie poprawia realizm gry, który zadowoli każdego, nawet zawodowego pianistę. Instrumenty z serii CN firmy Kawai posiadają wykończenie klawiszy imitujące kość słoniową (Ivory Touch) co zwiększa przyjemność oraz komfort gry.Różne, przydatne funkcje
Wszystkie modele pianin cyfrowych z serii CN posiadają funkcja podziału klawiatury, która bardzo pomaga w graniu na cztery ręce. Dzięki temu dwie osoby mogą ćwiczyć obok siebie na podzielonej klawiaturze posiadając te same rejestry. Dodatkowo mamy możliwość nakładania brzmień, co daje nam uzyskanie bardzo ciekawych brzmień. CN 43 posiada również wbudowany zestaw lekcji, który występuję w postaci najpopularniejszych utworów stosowanych w początkowym okresie nauczania, autorstwa Czernego oraz Burgmullera co z pewnością przyda się dla mniej zaawansowanych muzyków.

Podkłady rytmiczne i akompaniament
Najwyższy model z serii CN dodatkowo posiada także niezwykle ciekawe i przydatne funkcje akompaniamentów. Podkłady posiadające własną progresję akordową oraz 100 przygotowanych rytmów w stylu pop, rock, jazz, funk i latin ,to doskonałe rozszerzenie pozwalające na praktykę z całym zespołem i świetny sposób na relaks poprzez zabawę z muzyką.Możliwość nagrywania utworów
Model Kawai CN 43 posiada funkcję nagrywania do trzech utworów na dwóch osobnych ścieżkach. Dzięki tej opcji nagrywania dwóch ścieżek można dodatkowo podzielić nagrania na obie ręce osobno i następnie wysłuchać całości razem.

Odtwarzanie i nagrywanie plików MP3
Kawai CN 43 wyszedł naprzeciw osobom które lubią komponować utwory dlatego instrument ma wbudowaną funkcję nagrywania pełnowartościowych utworów składających się do 16 ścieżek. A dzięki złączu USB mamy możliwość zgrania utworu w formacie MP3/WAV na pamięć przenośną lub dowolnie edytować przy pomocy panelu sterującego. Dzięki imponującemu zbiorowi instrumentów i zestawów perkusyjnych oraz 192-głosowej polifonii, model CN 43 jest przygotowany do odtwarzania skomplikowanych podkładów z niesamowitą dokładnością i realizmem. Instrument pozwala nam również na grę wraz ze swoim ulubionym zespołem dzięki możliwości odtwarzaniu plików MP3 i WAV.


comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka