Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

CL 36

Nowoczesne pianino z klasycznym brzmieniem

Seria Compact to kolejne wyjątkowe instrumenty, które posiadają najważniejsze cechy przy wyborze dobrego instrumentu. A są nimi autentyczna, ważona klawiatura młoteczkowa, bogate i wysokiej jakości sample akustycznych instrumentów, wysoki realizm i autentyczność gry, a także dzięki małym rozmiarom i wyjątkowej stylistyce doskonale wpasowują się w nowoczesne wnętrza. Model CL 26 to idealne rozwiązanie dla studentów bądź pianistów którzy szukają małego, kompaktowego instrumentu w wyjątkowo niskiej cenie. Model CL 36 został wyposażony w większe możliwości i ulepszenia względem niższego modelu z tej serii. Przede wszystkim instrument posiada większą ilość brzmień, tworzonych w bardziej zaawansowanej technologii Progressive Harmonic Imaging oraz dodatkowo posiada odwzorowanie akustycznego efektu, jaki uzyskujemy po naciśnięciu pedału podnoszącego tłumiki w fortepianie. Dzięki najnowszej klawiaturze Responsive Hammer z pokryciem imitującym kość słoniową, ten stylowy model pianina staję się idealnym wyborem, nawet dla koncertujących pianistów.

Autentyczna klawiatura

Model CL 36 został wyposażony w najnowszą klawiaturę młoteczkową Responsive Hammer, mechanizm o wysokim standardzie wykonania, z ważonymi klawiszami, pokryciem imitującym kość słoniową i innowacyjnym designem, dostarczający naturalnych, autentycznych doznań oraz duży komfort gry.

Wyjątkowy dźwięk

Pianino cyfrowe CL 36 posiada najwyższej klasy brzmienie fortepianu koncertowego firmy Kawai, z serii EX. Dzięki bardzo szczegółowym i profesjonalnym nagraniom wszystkich 88 klawiszy bardzo idealnie oddaje bogactwo instrumentu akustycznego. Odwzorowanie fortepianów akustycznych dodatkowo urealnia zastosowanie bardzo zaawansowanej technologii Progressive Harmonic Imaging, która wzbogaca dźwięk w harmoniczne zależności i różnicuje dynamicznie, oddając brzmienie instrumentu akustycznego.

Nowoczesna, stylowa obudowa

Seria CL posiada równie wyjątkowy design który nagradzany jest na m.in. na międzynarodowych targach muzycznych. Elegancka i pełna wdzięku i prostoty obudowa pianina CL 26, zalicza się do elitarnego grona nowoczesnych instrumentów cyfrowych. Idealnie wkomponuje się w każdy zakamarek mieszkania i to dzięki głębokości nie przekraczającej 30 cm. Model jest dostępny w wykończeniu tradycyjnego palisandru oraz wyrafinowanym satynowym czarnym lub białym, co pozwala na dostosowanie instrumentu do własnych potrzeb i warunków pomieszczeń.

Różne, przydatne funkcje

Funkcja podziału klawiatury bardzo pomaga w graniu na cztery ręce. Dzięki temu dwie osoby mogą ćwiczyć obok siebie na podzielonej klawiaturze posiadając te same rejestry. Dodatkowo mamy możliwość nakładania brzmień, co daje nam uzyskanie bardzo ciekawych brzmień. CL 36 posiada również wbudowany zestaw lekcji, który występuję w postaci najpopularniejszych utworów stosowanych w początkowym okresie nauczania, autorstwa Czernego oraz Burgmullera co z pewnością przyda się dla mniej zaawansowanych muzyków. W tym wszystkim mamy możliwość nagrania swoich umiejętności, model Cl 36 pozwala nam nagranie 3 utworów na instrumencie. 

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka