testy / Akcesoria/Programy iOS/Studio

06.05.2020r.

Universal Audio ARROW - Interface Audio TEST

Arrow to pierwszy na świecie biurkowy interfejs audio zasilany przez Thunderbolt 3 dla komputerów Mac i z systemem Windows – zapewniający wiodącą w swojej klasie konwersję dźwięku, dwa preampy mikrofonowe Unison™ i pakiet pokładowych wtyczek UAD dla uzyskania studyjnej jakości nagrań.

 

Ten kompaktowy interfejs 2×4 zawiera cenioną konwersję UA, pochodzącą z flagowej serii interfejsów UA, co daje mu przewagę pod względem jakości dźwięku nad wszystkimi urządzeniami w tej klasie. Dzięki technologii Unison i wbudowanemu procesorowi UAD-2 SOLO Core możesz nagrywać przez klasyczne narzędzia audio, w tym 610 Tube Preamp, kompresory LA-2A i 1176 i oryginalną wtyczkę ze wzmacniaczem Marshall Plexi – przy prawie zerowej latencji, bez względu na ustawienia bufora w oprogramowaniu. A ponadto oferuje pełną integrację z przełomowym systemem nagrywania LUNA.

 

Więcej dowiesz się z naszego testu video: 

 

Główne cechy:

  • Biurkowy interfejs audio 2×4 na Thunderbolt z wiodącą w swojej klasie konwersją dźwięku 24-bity/192 kHz.
  • Preamp mikrofonowy Unison i symulacje wzmacniaczy gitarowych od takich firm jak m.in. Neve ®, API ®, Manley ®, Marshall ® i Fender®.
  • Realtime UAD Processing pozwala na nagrywanie z prawie zerową latencją z klasycznymi wtyczkami efektowymi UAD, bez względu na ustawienia bufora oprogramowania.
  • Produkcja z systemem nagrywania Luna Recording System – w pełni zintegrowana aplikacja (Mac/Thunderbolt).
  •  Zawiera studyjne kompresory, korektory, reverby i symulacje wzmacniaczy gitarowych i inne efekty jako część pakietu „Realtime Analog Classics”.
  • Połączenie z zasilaniem z magistrali dla komputerów Mac i z systemem Windows dla łatwego przenoszenia i ograniczenia plątaniny kabli.

 

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka