Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIRUS TI SNOW
02.04.2015, 20:37,
#1
VIRUS TI SNOW
[size=medium][font=Arial]Dzień dobry
Mam Virusa TI Snow. Skąd można zciągnąć VIRUS CONTROL. Na stronie Access nie mogę znaleźć. Czy można go używać poza DAW.

Odpowiedz
03.04.2015, 22:16,
#2
RE: VIRUS TI SNOW
wszystkie potrzebne rzeczy znajdziesz na oficjalnej stronie Access'a w zakładce support/downloads.
http://www.virus.info/downloads

Oczywiście musisz wczesniej zerejestrować się w serwisie i zerejestrować swojego Virusa podając numer seryjny urządzenia. Po tej rejestracji będziesz miał dostęp do wszystkich dostępnych aktualizacji, dodatkowych soundbanków, itp...

Odpowiedz
04.04.2015, 21:04,
#3
RE: VIRUS TI SNOW
Wszystkie te czynności od kilku lat mam za sobą. Przez cały czas Virus TI Snow miał żywy kontakt z aplikacją VIRUS CONTROL. Ostatnio w ramach poszukiwań nowszych sekwencerów zacząłem do komputera wgrywać ze stron producentów wersje demo najpierw Studio One 2 Pro, potem demo różnych wersji Cubase. Po wgraniu Cubase 6.5 komputer przestał widzieć Virusa, chociaż jest nadal podłączony przez USB. Wyglądało to tak jakby program VC przestał działać, dlatego go wyciąłem i nie mogłem znaleźć.
Po ponownym wgraniu ze strony ACCESS (nazwa: Virus TI Sofware Suite), kontaktu nadal nie ma. Co ciekawe z początku łącze USB Virusa było widoczne i aktywne w oknie MIDI Studia One.Czy może zachodzić tu konflikt programowych sekwencerów Cubase i Virus Control ?

Odpowiedz
06.04.2015, 10:05,
#4
RE: VIRUS TI SNOW
a no o tym to nie wspomniałes na początku, że aplikację miałeś i przestała działać, nie wiem też co znaczy u Ciebie "dlatego go wyciąłem" Smile czy odinstalowałeś, czy poprostu pousuwałeś pliki... myślę że w chwili obecnej to czeka Cię reinstalka systemu, bo chyba zrobił się jakiś bałagan

Odpowiedz
07.04.2015, 09:37,
#5
RE: VIRUS TI SNOW
Muzykowanie z rejestracją cyfrową najpierw na Atari uprawiam z przerwami od początku lat 80-tych. Po przesłuchaniu Twojej twórczości mogę stwierdzić, że jej klimat jest mi bliski. W poszukiwaniu źródeł dźwięku kupowałem sukcesywnie sprzęt. Cztery lata temu kupiłem Virusa TI Snow. Od początku miałem z nim trochę kłopotów, szczególnie w systemie multi przy połączeniu przez USB. Przy pomocy VC zaktualizowałem system operacyjny na 5.0.8.00 i pobrałem ze strony Access kilka nowych barw. Muzykowanie nie jest moim zawodem, a przez ostatnie lata miałem mało czasu na przyjemności. Teraz postanowiłem trochę odświeżyć i doprowadzić do dzisiejszych standardów swoje starawe instrumentarium. Stąd moje poszukiwania zarówno sprzętowe jak i programowe. Cubase używałem w różnych wersjach zawsze, lecz w związku z wysoką ceną i faktem, że używam w zasadzie tylko MIDI zainteresowałem się również Studio One. Dlatego trochę bałaganu w moim komputerze. VC odinstalowałem i jak się potem okazało zapomniałem gdzie go szukać. Stąd moje zapytanie. Generalnie do tej pory sekwencera soft używałem do przygotowania ścieżek, które potem przegrywałem do sekwencera sprzętowego, dlatego nie potrzebuję edytora "wypasionego". Ostatnio zakupiłem sporo wirtualnych instrumentów z App Store na iPada i zastanawiam się nad kupnem Korga Kromy. Dziękuję za odpowiedzi. Adam z Krakowa

Odpowiedz
07.04.2015, 19:12,
#6
RE: VIRUS TI SNOW
no ja pewnie zbyt więcej już nie pomogę bo niewiele używałem mojego Virusa jako wtyczki VST. Problemy jednak takie o których wspominasz nie pojawiały się u mnie. Może to kwestia softu, może systemu, nie wiem. Ale myślę że reinstalacja systemu, wybór jakiegoś jednego ze wspomnianych przez Ciebie programów DAW do sterowania Virkiem powinny pomóc.

Sporadycznie również używam iPada, polecam syntezator Sunrizer którego autorem jest nasz rodak, bardzo fajna aplikacja oraz emulator Mellotrona Mellotronics M3000 HD

Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Virus po 4 miesiącach zaczęło coś wychodzić mija81 2 3,698 01.05.2020, 08:03
Ostatni post: hammond
  Virus ti2 Keyboard mija81 1 2,956 05.01.2020, 12:00
Ostatni post: bestspec
  Virus jako mixer madmaxog 0 2,871 10.04.2015, 19:55
Ostatni post: madmaxog
  Konfiguracja między Virus-em a Kurzweilem madmaxog 2 6,042 07.04.2015, 21:02
Ostatni post: madmaxog
Music 8 FREE Access Virus TI Patches Tomek 6 14,448 15.11.2012, 18:35
Ostatni post: hammond

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS