Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwne zachowanie arrpegiatora
30.08.2014, 13:13,
#1
Dziwne zachowanie arrpegiatora
Witam wszystkich Forumowiczów Smile

mam pytanie związane z dość dziwnym zachowaniem arrpegiatora w moim Korgu X-50. Otóż w przypadku niektórych brzmień po włączeniu przycisku Arrpegiatora wszystko działa, jak należy, natomiast w innych brzmieniach przebiegi arrpegia są niezależne od aktualnie granego akordu, ciągle odtwarzają "w pętli" tę samą chaotyczną sekwencję dźwięków nie reagujących na zmianę akordów.

Przypuszczam, że to kwestia ustawień Global i/lub sekcji Arrpegiatora dla poszczególnego brzmienia. A może się mylę?

Czy ktoś mógłby rzeczowo podpowiedzieć, co sprawdzić, gdzie szukać i jak ustawić, by wszystko wróciło do normy?

Z góry bardzo dziękujęSmile

Pozdrowienia dla społeczności Muzykuj.com!

Odpowiedz
11.12.2014, 12:31,
#2
RE: Dziwne zachowanie arrpegiatora
nabyłem właśnie Korga X50 - świetnie brzmiący klawisz z imponującymi możliwościami edycji dźwięku i użytecznymi kontrolerami czasu rzeczywistego (czego mnie osobiście brakuje ich w Krossie). Jednak z dość mocno "poukrywanymi" funkcjami w menu oraz niezbyt przejrzystą instrukcją obsługi (posiadam tylko wersję angielską).


____________________
Our excellent online 642-999 - testking training programs will lead you to success in the 200-001 - braindumps - questions We also offer latest hsbc and www.principiacollege.edu with 100% success University of New Haven good luck.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS