Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wah-Wah w patternie - Ketron SD5
22.08.2012, 14:18,
#1
Wah-Wah w patternie - Ketron SD5
Witam
Jak wiadomo, w joysticku do płaszczyzny Modulation można przypisać efekty typu cut-off, wah-wah lub podobne. Moje pytanie dotyczy tego drugiego.

Chciałbym dodać do gitary efekt "kaczki" - słyszałem jak to chodzi w modelu Audya i realizm brzmienia jest tam o wiele większy z tym właśnie efektem. Problem jednak zaczyna się, gdy przypiszę do joysticka wah-wah i wejdę w edycję patternu - wtedy wraca do ustawień domyślnych i jedyne co mogę nałożyć za pomocą joysticka to vibrato i pitch.
Po wyjsciu z trybu pattern wraca nagle przypisana przeze mnie "kaczka" i wszystkie ustawienia joysticka wracają do takich parametrów, jakie im nadałem.

Gryzę ten edytor już dość długo, ale nie doszedłem do niczego. Spotkał się ktoś z podobnym problemem?

Odpowiedz
22.08.2012, 17:51,
#2
RE: Wah-Wah w patternie - Ketron SD5
Może niektórych efektów nie możesz przypisać w trybie "pattern editor"? Zobacz jak jest z innymi i odpisz Wink

Odpowiedz
22.08.2012, 19:49,
#3
RE: Wah-Wah w patternie - Ketron SD5
Myślę jeszcze nad podłączeniem klawiatury sterującej i wysłać mu odpowiednie komunikaty "na siłę".
Inne parametry też są takie złośliwe i cały czas wracają.
Szkoda, źe Ketron nie myśli już o użytkownikach SD5, bo w sofcie są drobne błędy, które mogliby naprawić (chociaż błędów w sofcie nie ma chyba tylko casio Big Grin )...

Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z aktualizacją ketron sd9 Krzysiek 1 2,672 02.09.2019, 20:13
Ostatni post: Rychubil
  pomocy w SD5 -padła perkusja i bass autacars 2 14,499 07.08.2014, 17:50
Ostatni post: autacars

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS