Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Głośność warstw
15.04.2014, 22:25, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.04.2014, 22:31 przez Jasiek887.)
#1
Głośność warstw
Witam!
Jako, że jestem świeżo upieczonym użytkownikiem pc3le i mam pytanie.
Kiedy edytuje program i mam w v.a.s.t np. 2 layery, niech będzie piano i jakieś pady, to jak ustawić głośność tych warstw, a co ważniejsze jak podpisać ich głośność pod pokrętła lub wheela (pod jednym pokrętłem głośność piana, pod drugim padów), aby móc kontrolować ich głośność "live" . Znalazłem tylko funkcje na zasadzie włącz/wyłącz całą warstwę i to mogę sobie podpisać pod pokrętła lub switche. Jeśli chodzi o tryb split/layer to tam sobie z tym radzę, ale chodzi mi o głośność warstw vast. Na pewno można to jakoś zrobić bo są programy, gdzie pod np. wheelem jest podpisany vol warstwy, ale nie mogę znaleźć jak . Z góry dziękuję za pomoc Smile Jasiek

Kurzweil PC3LE8, Pianino Ostlind & Alkvist, Panasonic sx-kc 200,
Yamaha Arius YDP-140;
Odpowiedz
16.04.2014, 15:02, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.04.2014, 16:18 przez Zep.)
#2
RE: Głośność warstw
Zakładając że pracujesz w trybie program głośność warstwy ustawia się na stronie DSPCTL albo DSPMOD (parametr Level). Dostaniesz się tam też wciskając "soft button" AMP.
Na stronie DSPMOD podświetl parametr Level ,następnie "przejdź" kursorem na prawo i tam ustaw kontroler jako np.Src1 (najłatwiej wciskając klawisz enter i równocześnie poruszając kontrolerem którego chcesz użyć) a następnie Depth (np.127) i gotowe!

E: Nie zauważyłem wcześniej że masz LE, ja pisałem jak to jest w PC3 ale pewnie jest tak samo Smile

Kurzweil PC361
Odpowiedz
16.04.2014, 20:57,
#3
RE: Głośność warstw
Dziękuje bardzo za pomoc Smile

Kurzweil PC3LE8, Pianino Ostlind & Alkvist, Panasonic sx-kc 200,
Yamaha Arius YDP-140;
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS