Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roland A-33
23.02.2023, 15:41, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.02.2023, 15:42 przez Kuczor.)
#1
Sad  Roland A-33
Witam serdecznie.

Posiadam Rolanda A-33 po naprawie. Niestety mam problem, którego nie umiem rozwiązać
Przy otwarciu wtyczek VST - Mini-Moog, czy Jupiter 8 oraz Kontakt nie działa mi Pitch Bend.
Znalazłem instrukcję https://rolandus.zendesk.com/hc/en-us/ar...d-Messages
Niestety też nie działa. Serwisant zapewniał mnie, że Pitch Bend działa. Czy ja muszę coś ustawić w Cubase czy wtyczkach VST?
A może problem jest gdzie indziej?

Z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedz
23.02.2023, 17:48,
#2
RE: Roland A-33
(23.02.2023, 15:41)Kuczor napisał(a): Witam serdecznie.

Posiadam Rolanda A-33 po naprawie. Niestety mam problem, którego nie umiem rozwiązać
Przy otwarciu wtyczek VST - Mini-Moog, czy Jupiter 8 oraz Kontakt nie działa mi Pitch Bend.
Znalazłem instrukcję https://rolandus.zendesk.com/hc/en-us/ar...d-Messages
Niestety też nie działa. Serwisant zapewniał mnie, że Pitch Bend działa. Czy ja muszę coś ustawić w Cubase czy wtyczkach VST?
A może problem jest gdzie indziej?

Z góry dziękuję za pomoc.

Nic nie trzeba robić w VST więc jeśli postępujesz prawidłowo se swoim A-33 i aktywowałeś działanie Pitchbend zgodnie z instrukcją i nie działa to masz uszkodzony A-33 albo jest do pitchbendera przypożądkowany inny parametr a nie pitchbend. Spróbuj zresetować ustawienia A-33 do ustawień fabrycznych jeśli jest taka opcja.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
24.02.2023, 14:41,
#3
RE: Roland A-33
(23.02.2023, 17:48)bestspec napisał(a): Nic nie trzeba robić w VST więc jeśli postępujesz prawidłowo se swoim A-33 i aktywowałeś działanie Pitchbend zgodnie z instrukcją i nie działa to masz uszkodzony A-33 albo jest do pitchbendera przypożądkowany inny parametr a nie pitchbend. Spróbuj zresetować ustawienia A-33 do ustawień fabrycznych jeśli jest taka opcja.
 
Dziękuję za informację. Spróbuję tak zrobić.

Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  roland rd 64 gofer 4 16,848 10.02.2014, 22:55
Ostatni post: hammond

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS