Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Utracone "Song'i"
15.08.2013, 08:02,
#1
Utracone "Song'i"
Siema.
Mam mały problem. Posiadam Kurzweila PC3K8 i ostatnio trochę się nim bawiłem, do tego stopnia, że przestał grać :p stwierdziłem, że po prostu zapiszę wszystkie brzmienia, setupy i ustawienia do pliku, jakby zrobię kopię zapasową i go zresetuję. Niestety, po zresetowaniu i wgraniu wszystkiego spowrotem, nie mogę znaleźć utworów (czyli plików "song"), które sam nagrałem. Miałem tam mnóstwo pomysłów muzycznych i sądziłem, że te "song'i" zapiszą się tak samo jak brzmienia i będę mógł je odzyskać. Czy macie może pomysł co mam zrobić? Dodam, że używam na kompie programu PC3 Sound Editor, a "kopię zapasową" zrobiłem w pliku o rozszerzeniu
".kp3". Do tego dziś się zorientowałem, że efekty, stworzone przeze mnie również "uciekły".

Pozdrawiam
Piter

Odpowiedz
15.08.2013, 09:09,
#2
RE: Utracone "Song'i"
1. Sprawdz czy zostały one zapisane w pliku. Nie ładuj brzmień tylko kliknij "open", a nastepnie odszukaj czy songi zapisales. Jesli swoj bank zapisales jako wszystko a nie wybierales poszczegolnych brzmien to powinny byc.
Jesli robiles archiwizacje soundtowerem to chyba on songów nie zapisuje.

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
08.09.2013, 17:45,
#3
RE: Utracone "Song'i"
Zapisałem SoundTowerem Plik -> Save PC3 All Data As... i kliknąłem, żeby wszystko zapisał, a potem, gdy chciałem wgrać z powrotem, okazało się, że nie ma utworów użytkownika. Gdy pyta mnie co wgrać i rozwijam tę listę to nie ma tych moich. Do tego na początku miałem brzmienie pt. PerfectStrangers i PicturesOfNectar czy jakoś tak, a po sformatowaniu i resecie na ich miejsca wskoczyły Gregg's B oraz jakiś tam Gospel. I niby w instrukcji, w liście obiektów nie ma PerfectStrangers ani PicturesOfNectar, tylko te drugie właśnie, ale za to jak odebrałem go ze sklepu, to były PerfectStrangers. Jak to wytłumaczyć? W fabryce wgrali mi na początku brzmienia z Kurzweila PC3?

Odpowiedz
08.09.2013, 19:43,
#4
RE: Utracone "Song'i"
Masz go od nowości? Pod którymi numerami były te brzmienia?

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
22.09.2013, 14:25,
#5
RE: Utracone "Song'i"
Od nowości. Kupiony jakoś w lutym 2012 roku. Pod numerami: 49 - PicturOfNectar i 50 - PerfectStrangers

Odpowiedz
22.09.2013, 20:48,
#6
RE: Utracone "Song'i"
Dziwne, ja na PC3K mam te które podałeś 49 - PicturOfNectar i 50 - PerfectStrangers. Może edytor coś pomylił?

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
24.09.2013, 14:14,
#7
RE: Utracone "Song'i"
Te dwie barwy organowe (i moze jeszcze jakieś) pojawiły się przy okazji nowego OS, już nie pamiętam którego, dość dawno to było. Pojawił się wtedy nowy efekt leslie i aby lepiej brzmiące organy były niżej w ID zastąpiono wtedy na pewno ID49 i ID50.
Niestety wygląda na to, że Sound Tower nie zanotował tego updatu. Nie używam to się nie wypowiem, ale czytałem, że nawet w najnowszej wersji edytora są problemy.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS