Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
instrukcja do virus c
03.06.2013, 17:33,
#1
instrukcja do virus c
pytanie może i prostackie, jak mój nick, ale zaryzykuję:
czy istnieje instrukcja obsługi Access Virus C w języku polskim? jeśli tak, to jak ją zdobyć? pozdrawiam.

Odpowiedz
03.06.2013, 17:48,
#2
RE: instrukcja do virus c
do modelu C chyba nie ma, ale jakby co mam polskiego pdf-a do wersji TI, podstawy obsługi w obu modelach są bardzo podobne

Odpowiedz
03.06.2013, 18:47,
#3
RE: instrukcja do virus c
to ja bardzo poproszę o wspomnianą przez Ciebie instrukcję (TI). Faktycznie podstawowa obsługa jest w miarę podobna. Schody pewnie zaczynają się, gdy wgłębiasz się w szczegóły. Tu różnice mogą być duże. w każdym razie dziękuję ślicznie.

Odpowiedz
03.06.2013, 20:05,
#4
RE: instrukcja do virus c
no problem Wink podesłałem Ci maila z linkiem, sprawdź skrzynkę
gdybyś miał jakieś pytania to pisz, może coś pomogę... miałem kiedyś Virusa C

Odpowiedz
05.06.2013, 12:18,
#5
RE: instrukcja do virus c
ok. mniej więcej wszystko jest jasne. niestety w egzemplarzu, który zakupiłem jest kompletny sajgon z barwami, a raczej z ich przyporządkowaniem do banków tematycznych (Classic, arpeggiato, etc.).
reset sytemu nic tu nie zmienia, jak więc wrócić do ustawień fabrycznych?

Odpowiedz
05.06.2013, 21:08,
#6
RE: instrukcja do virus c
Zainstaluj oprogramowanie raz jeszcze.

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
10.10.2014, 12:06,
#7
RE: instrukcja do virus c
to ja bardzo poproszę o wspomnianą przez Ciebie instrukcję (TI). Faktycznie podstawowa obsługa jest w miarę podobna. Schody pewnie zaczynają się, gdy wgłębiasz się w szczegóły. Tu różnice mogą być duże. w każdym razie dziękuję ślicznie.

Odpowiedz
19.02.2015, 21:31,
#8
RE: instrukcja do virus c
Właśnie stałem sie posiadaczem Virusa TI2 i tez potrzebuje instrukcji polskiej... gdyby tak można było będę wdzięczny

Odpowiedz
22.02.2015, 12:15,
#9
RE: instrukcja do virus c
Witajcie. Jesli można, to bardzo proszę o ta instrukcje w pdf na: dburas@wp.pl

Dzięki

Odpowiedz
19.08.2015, 20:12,
#10
RE: instrukcja do virus c
Witam

Zakupiłem własnie Virusa ti i jeżeli któryś z użytkowników może mi przesłać polską instrukcję to będę bardzo wdzięczny. Mój e-mail to chitos@poczta.onet.pl

Pozdrawiam

Odpowiedz
08.09.2015, 13:16,
#11
RE: instrukcja do virus c
Witam Serdecznie. Czy ja też mógłbym prosić o polskojęzyczną instrukcję do virusa ti? jedrzejewskipiano@gmil.com Będę niezmiernie dźwięczny Wink

Odpowiedz
06.03.2016, 01:30,
#12
RE: instrukcja do virus c
Witajcie !
Jako nowy właściciel Virusa C trafiłem tu nieprzypadkowo Smile
Zwracam się więc do Was koledzy muzycy o podesłanie instrukcji w j. polskim do modelu TI na e-mail: wiktorotor@op.pl
za co z góry wielkie dzięki !

Przy okazji dopytam Was jeszcze o parę spraw

- Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale z tego co obczaiłem to do zgrywania z Virusa C i do wgrywania banków brzmień posłużę się programem VCommander od solar3d, czy możecie zaproponować coś innego ?

- Druga sprawa to czy korzystając z w/w programu, lub innego będę w stanie skopiować zapisane brzmienie z sekcji MULTI ?

- Trzecia sprawa to jak wygląda sytuacja z wymianą baterii która podtrzymuje pamięć ? Podejrzewam, że przy jej wymianie kasują się wszystkie zapisane i fabryczne brzmienia i bez konieczności backup-u się nie obędzie, ale liczę na potwierdzenie

- Ostatnia sprawa to zastanawiam się nad wymianą potencjometru MASTER VOLUME, jak wiadomo luzy... posiadam odsysacz, lutownicę, cyna i inne pierdoły w użyciu od jakiś dwudziestu lat, ale nie jestem szpecem elektronikiem, więc nie wiem czy się za to zabierać... głupie pytanie wiem, ale jak to mówią kto nie pyta ten... wiadomo

Będę wdzięczny za info
Pozdrawiam
Victor

Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Instrukcja Obsługi Virus C - Język Polski Nelson143 1 5,787 13.12.2014, 18:05
Ostatni post: Rafal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS