Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Produkty Native Instruments nawet za pół ceny a Kontakt 6 nawet za 124,5 EUR!
21.11.2019, 22:19,
#1
Produkty Native Instruments nawet za pół ceny a Kontakt 6 nawet za 124,5 EUR!
Do 09.12.2019 produkty NI (zarówno hardware jak i software) dostępne w promocji którą nazwali THANKSGIVING XXL. Dla software i bibliotek promocja wynosi 50% a dla hardware trochę mniej.
Pełna wersję Kontakt 6 można kupić więc za 199,5 EUR

EDIT:
Okazuje się że pełną wersję Kontakt 6 można kupić za 124,5 EUR !!
Wiem bo właśnie zakupiłem i już się ściąga Wink

Można wybrać opcję zakupu jako crossgrade i cena nam się obniży ze 199,5 EUR do 124,5 EUR. Do cossgrade mają prawo wszyscy którzy kupili jakąś płatną bibliotekę do Kontakt od firm trzecich czyli nie od NI i dzięki temu moga kupić taniej samego Kontakta.
TU jest lista tych bibliotek które uprawniają do zakupu Kontakta z promocja Crossgrade.
Okazuje się że są też darmowe biblioteki które można kupić za 0 i też będziemy mogli kupić taniej Kontakta (pewnie kiedyś były płate, teraz są darmowe i jeszcze się nie dopatrzyli w NI Wink )

Ja za 0 kupiłem biblotekę ARCANE z tej strony i dzięki temu mogłem skorzystać z promocji Crossgrade i kupić pełną wersję Kontakt 6 za 124,5 EUR

Trzeba zainstalować program Native Access (jeśli ktoś nie ma) i założyć sobie konto jeśli nie mamy. Do uruchomionego Native Access trzeba dodać numer seryjny ARCANE który dostaliśmy przy jego zakupie więc w tym celu w lewym górnym rogu programu klikamy na Add Serial. Po dodaniu na naszym koncie w Native Access zarejestruje się ARCANE i od tej pory będziemy uprawnieni do zakupu Kontakta z promocją Crossgrade (przy zakupie Kontakta trzeba się najpierw na stronie www zalogować używając danych konta Native Access aby po wybraniu opcji Crossgrade poinformowało nas że jesteśmy do takiego zakupu uprawnieni)

Myślę że może długo nie być okazji żeby zakupić pełną wersje Kontakt 6 taniej niż opisałem więc chyba warto skorzystać. Ja to zrobiłem Wink

P.S Po zakupie Kontakt 6 mamy dostęp do promocyjnego zakupu Komplete 12 za dodatkowe 199,5 EUR - musze to przemyślećWink

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe klawiatury sterujące Native Instruments Kontrol S MK3 bestspec 0 227 12.09.2023, 21:18
Ostatni post: bestspec
  Native Instruments Komplete 14 GoOrange 0 552 09.09.2022, 15:49
Ostatni post: GoOrange
  Cubase za pół ceny bestspec 0 1,660 13.05.2019, 23:23
Ostatni post: bestspec
  Cakewalk Platinum za darmo garit 0 1,988 04.04.2018, 21:00
Ostatni post: garit
  Dave Smith Instruments REV 2 Rychubil 0 2,548 20.01.2017, 02:48
Ostatni post: Rychubil

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS