Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brzmienia
09.03.2019, 22:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.03.2019 22:48 przez bestspec.)
Brzmienia
Jeśli chcecie się podzielić swoją pracą nad tworzeniem ciekawych barw lub znaleźliście w sieci jakieś barwy którymi warto się podzielić to ten wątek jest właśnie do tego.

Jeśli ktoś z was miał kiedyś Motif ES i tęskni za niektórymi barwami to przekonwertowałem jej zawartość dzięki pomocy użytkownika innego forum który udostępnił mi jej zawartość. MODX nie jest wstanie czytać barw z ES bezpośrednio w jej formacie ale są triki które to umożliwiają.
Oto link z fabrycznymi barwami rodziny Motif ES w formacie Library dla MODX: ES-Mo_Factory.zip

Po rozpakowaniu znajdziecie 3 pliki:
ESpre1+2+3+4+5.X8L - 640 barw z czego:
1 do 128 to bank Preset1 z Motif ES
129 do 256 to bank Preset2 z Motif ES
257 do 384 to bank Preset3 z Motif ES
385 do 512 to bank Preset4 z Motif ES
513 do 640 to bank Preset5 z Motif ES

ESpre6+MOpre4+ESu123.X8L
- 640 barw z czego:
1 do 128 to bank Preset6 z Motif ES
129 do 256 to bank Preset4 z Yamahy MO czyli bank którego nie ma w Motif ES
257 do 384 to bank USER1 z Motif ES
385 do 512 to bank USER2 z Motif ES
513 do 640 to bank USER3 z Motif ES Rack czyli bank którego nie ma Motif ES

Motif ES Drums.X8L - 64 zestawy perkusyjne z Motif ES

Do kolekcji brakuje tylko barw typu Performances ale może znajdę jeszcze kogoś kto mi to udostępni w formacie w jakim jestem w stanie wczytać to do MODX (do tego jest potrzebna osoba posiadająca XS (może być rack) lub XF).

Barwy akustyczne z serii ES może nie są jakieś szczególnie atrakcyjne w stosunku do tego co mamy w MODX ale jest dużo fajnych barw innego typu które nie zostały przeniesione do XS i XF więc nie mamy ich w MODX więc mogą się przydać. Szczególnie podoba mi się bank Preset4 z MO ale nie tylko.
Część barw z ES została zaimplementowana do nowszego XS więc są też i w MODX ale nie jest tego dużo więc pewnie znajdziecie coś nowego ciekawego w tej paczce co wam się może przydać.

Kurzweil PC3K8 Kore64 i Ribbon, Virus Ti2 Desktop, Waldorf Blofeld, Yamaha MODX6.
Do sprzedania:
1) Waldorf Blofeld z Licencją SL (wgrywanie sampli),
2) Interfejs audio: M-Audio Profire610 (komplet)
10.03.2019, 19:47
RE: Brzmienia
Ściągnięte!
Dzięki bestspec. Powoli będę odsłuchiwał.

Pozdrawiam!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości