Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kontroler nożny do klawisza.
12.02.2019, 19:53
Kontroler nożny do klawisza.
Witam.
Gram na dwóch klawiszach i mam dwa osobne pedały. Czy istnieje na rynku jakiś kontroler nożny który będzie w jednym panelu obsługiwał dwie klawiatury??? Widziałem że jest coś takiego jak boss FS 6 ale chodzi mi też aby dodatkowo posiadał też pedały głośności. Raczej wątpię aby taki zestaw był dostępny dla klawiszowcow. A może ktoś się orientuje jak to wszystko że sobą zgrabnie połączyć??? Co wy na To???
12.02.2019, 22:06
RE: Kontroler nożny do klawisza.
Jest coś takiego jak Ce45 DSSP.
Jeden pedał i dwa kable. Ale to tylko sustainy
12.02.2019, 22:14
Jest tego sporo więc może coś ci przypasuje tu: przelaczniki_nożne_midi
albo tu: https://www.sweetwater.com/c513--Foot__a...ontrollers

Kurzweil PC3K8 Kore64 i Ribbon, Virus Ti2 Desktop, Waldorf Blofeld, Yamaha MODX6.
Do sprzedania:
1) Waldorf Blofeld z Licencją SL (wgrywanie sampli),
2) Interfejs audio: M-Audio Profire610 (komplet)
13.02.2019, 13:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.02.2019 13:27 przez mati89.)
Dzięki za podpowiedzi ale szukam takiego, żeby w jednym panelu miał x2 pedał sustain i do tego x2 pedał głośności.
Ewentualnie złożyć coś takiego z osobnych elementów. Pozostaje tylko kwestia podłączenia.
13.02.2019, 18:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.02.2019 18:46 przez bestspec.)
Takiego zestawu nie znajdziesz.
Pozostaje tylko ręczna robota i przyklejenie/przykręcenie 4 urządzeń na jedną podstawę bo jak rozumie twoim zamiarem jest aby to wszystko trzymało się w jednej kupie?
Z połączeniem jeśli masz na myśli okablowanie to nic nie wymyślisz jeśli ma być zachowana zasada że każdy klawisz ma swój pedał sustain i volume bo po prostu tak trzeba wtedy to osobno połączyć.

Kurzweil PC3K8 Kore64 i Ribbon, Virus Ti2 Desktop, Waldorf Blofeld, Yamaha MODX6.
Do sprzedania:
1) Waldorf Blofeld z Licencją SL (wgrywanie sampli),
2) Interfejs audio: M-Audio Profire610 (komplet)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości