Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V-Synth GT i brzmienia
10.03.2013, 23:45,
#1
V-Synth GT i brzmienia
Ze wzlędu, iż syntezator ten jest mało znany ze swych możliwości postanowiłem zamieścić na forum przykład muzyczny z brzmieniami, które oferował Jupiter 8, zagranymi na V-Synth. Są to brzmienia zrobine tylko na analogowej części instrumentu, bez sampli. V-Synth to tylko linia melodii. Pozostałe brzmienia to MC-808 i Fantom G. Zapraszam do wysłuchania przykładu w wątku z Naszą Twórczością.
pozdrawiam.

Odpowiedz
11.03.2013, 09:23,
#2
RE: V-Synth GT i brzmienia
Fajnie to brzmi. Mi niestety nie było dane kupić V-Syntha do tej pory, jest jeden nawet cały czas na allegro XT, ale niestety poza moim zasięgiem finansowym...echh, może kiedys Wink

Odpowiedz
13.03.2013, 13:42,
#3
RE: V-Synth GT i brzmienia
V-Synth ma świetną barwę śpiewaną.

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
13.03.2013, 23:30, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.03.2013, 23:33 przez Alien.)
#4
RE: V-Synth GT i brzmienia
Nie wiem, którą metodę masz na myśli. Bo są dwie metody śpiewania . Jedna to sample. Czyli nagranie w samplerze V-Synth, przetworzenie i śpiewanie stałych sekwencji ,Wychodzą z tego niezłe brzmienia chóralne, gdzie rozróżniane są poszczególne słowa w melodii. Lub drugi sposób, czyli krawędziowe modelowanie głosu w trybie rzeczywistym przez vocal designer. Tutaj też jest duże pole do popisu. Dla przykładu, bez wielkich ceregieli można śpiewać całe chórki z Quinów, wszystkimi głosami naraz, albo zmienić głos na damski. Do tego celu zabawy, trzeba się zaopatrzyć w dynamiczny mikrofon do V-Synth GT, DR-HS 5. Inne miałem to się okropnie wzbudzają, ten jest spolaryzowany to pracuje prawidłowo. Można jeszcze modelować istniejące brzmienia swoim głosem.

Odpowiedz
14.03.2013, 20:37,
#5
RE: V-Synth GT i brzmienia
Taka śpiewająca babeczka "AAAA" i możesz tym grać :-)

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  V-Synth XT Vanderson 12 33,431 08.10.2012, 22:45
Ostatni post: Alien

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS