Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korg PA 50
22.09.2018, 16:56
Korg PA 50
Witam wszystkich muzykantów bardzo serdecznie Smile
Mam na wstępie takowe pytanko, a mianowicie:
Podłączam do mojego ww., Korg PA 50 pendrive 2.0 i mi go "nie czyta".
Ktoś może wie, w czym tkwi ów problem?
Proszę również o drobną instrukcję obsługi tych, co wiedzą coś na ten temat. Jakie przyciski kolejno wciskać, aby na ekranie pojawiła się moja lista piosenek znajdująca się na pendrive.
Dziękuję z góry wszystkim poświęcającym czas.
Pozdrawiam Big Grin
22.09.2018, 19:08
RE: Korg PA 50
Witaj.
Umieściłeś post w dziale Aktualności, nie jest to odpowiednie miejsce i troszkę robi to bałagan
Co do Korga Pa50 to o ile pamiętam to miał on stację na dyskietki. Niektórzy przerabiali tak aby czytał z pendrive'a i pewnie Ty również masz taką emulację. Czemu nie czyta z pena tego nie wiem. Czy pokazuje jakiś komunikat "no style" a po niżej gdzie powinna być lista styli są same "empty style" ?
Czy kompletnie nie widzi pena ?
23.09.2018, 20:22
Z góry przepraszam, będę pamiętał o właściwym umiejscowieniu postów.
Co do Korg'a, to pendrive nie widzi wcale. Nie wiem co mam na to poradzić. Próbowałem z dwóch różnych i sytuacja się powtarza
23.09.2018, 20:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.09.2018 20:32 przez zagoor.)
Jak to taki stary sprzęt to spróbuj jakiegoś małego pendrive i załóż na nim partycję max 2GB i sformatuj fat32. Może pomoże.

Roland FA 08, Kurzweil PC361, Hauptwerk, Yoshimi, ZynAddSubFX, Addictive Keys Studio Grand, Pianoteq 6, Organteq, Focusrite Scarlett Studio 2nd Gen., Behringer Xenyx 1202 FX
24.09.2018, 03:48
Ale to są pendrive które wcześniej Twój Korg czytał i teraz przestał, czy od początku był z tym problem ?
Spróbuj zrobić tak, jak radzi Zagoor. Weź jeszcze innego pena, sformatuj go w Korgu i spróbuj coś na niego wrzucić a potem sprawdź czy instrument to widzi.
24.09.2018, 09:37
Gdzieś, kiedyś ktoś pisał, że w tego typu przeróbkach czytników jak stacja dyskietek HDD na pendrive, trzeba niewielkiej pojemności pendrive'a jak 4GB, dzieli się go na partycje po 1,44MB i wtedy dopiero instrument go zobaczy.

Roland FP-30 | Synthogy Ivory II Grand Pianos | Production Voices-Compact Grand | Dexed FM | Zoom MS-70CDR | Reaper | Zoom H4n
Neumann KH120 | Mackie Big Knob Passive | DT-990 pro | ATH-M50X

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości