Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yamaha MODX
19.10.2019, 17:21
RE: Yamaha MODX
(19.10.2019 16:49)Dominik M. napisał(a):  Taką Arturię podłączę do Modx i bedę na niej grał barwami Modx, tak to działa?

Dokładnie tak. Ja na przykład specjalnie kupiłem MODX6 bo najtańsza (jak by zrobili wersje w module to bym kupił moduł) bo założenia wiedziałem że będę jako klawiaturę główną używał fortepianówki w moim Kurzwei PC3K8(a że to też bardzo dobry Master Keyboard to tylko zaleta z takiej współpracy). Tak więc kawiaturą Kurzweila gram głosami MODX a klawiaturę Modx wykorzystuję do grania barwami z Waldorfa Blofeld lub Virusa Ti2. Oczywiście jest możliwy też taki podział że wszystkie 3 instrumenty będą porozkładane (lub nałożone na siebie) na klawiaturze Kurzweila itp (kombinacji jest sporo).

Kurzweil PC3K8 Kore64, Virus Ti2, Waldorf Blofeld, Yamaha MODX6.
Do sprzedania:
1) Kurzweil PC3K8 + Kore64 + Ribbon Controller + sztywny case + komercyjne brzmienia
2) Waldorf Blofeld z Licencją SL (wgrywanie sampli),
3) Interfejs: M-Audio Profire610 (komplet)
19.10.2019, 18:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.10.2019 18:21 przez Dominik M..)
RE: Yamaha MODX
Super sobie rozwiązałeś...

Ja tylko w jednym kontekście jeszcze myślę o Modx8, Yamaha ma najlepsze według mnie barwy fortepianów i fajnie by było mieć klawiaturę 88 właśnie w jednym instrumencie Yamahy Modx8...

Po prostu biorę jedno i gram, albo wychodzę jak trzeba gdzieś tylko z jednym instrumentem, jak trzeba tylko grać fortepian..

Ciekawe czy te niedoróbki klikających klawiszy w Modx8 to standard, czy tylko jakaś część?

Czy da się trafić Modx8 bez tego problemu?

Ma ktoś z Was Modx8? Jak ta sprawa wygląda?

https://www.youtube.com/watch?v=WyLyKP9I-xY