Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coś opętało mi instrument
14.03.2017, 18:14,
#1
Coś opętało mi instrument
Witam szanownych forumowiczów, niedawno nabyłem używanego kurzwiela pc3 le7. Wszystko byłby pięknie gdyby nie fakt że czasem po włączeniu lub w trakcie gry klawiatura przestaje działać (cichnie do 0) a wyświetlacz pokazuje że knoby szaleją i wydobywają się losowe uderzenia perkusyjne jakby z padów. Problem znika gdy zmienię kanał midi lub po prostu potraktuje instrument on/off-em. Niestety podczas gry na koncercie istnieje ryzyko że powtórzy się sytuacja. Podejrzewam że może być to uszkodzenie mechaniczne ponieważ klawisz nie był prawidłowo przewożony przez szanownych panów z popularnej firmy kurierskiej.
Druga sprawa to porysowana szybka głównego wyświetlacza która trochę razi wyglądem i chciałbym ją wymienić.
Moje pytanie brzmi czy jest ktoś w Warszawie lub okolicach kto wie co mu dolega lub chciałby rzucić na niego okiem przy okazji wymieniając szybkę? Każda pomoc się liczy, jak tu nie wykryjecie diagnozy to egzorcysta już czeka.

Odpowiedz
15.03.2017, 08:51,
#2
RE: Coś opętało mi instrument
Możliwe że zasilacz pada.

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
15.03.2017, 18:20,
#3
RE: Coś opętało mi instrument
Dużo kosztuje wymiana zasilacza? I czy jest to proste?

Odpowiedz
16.03.2017, 22:15,
#4
RE: Coś opętało mi instrument
Zadzwon do serwisu musicinfo i zapytaj o cenę, bo ja jej niestety nie znamSad

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS