Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
brak możliwości odtwarzania innych źródeł dźwięku kiedy korzystam z VST
09.10.2019, 15:15,
#1
brak możliwości odtwarzania innych źródeł dźwięku kiedy korzystam z VST
Kiedy uruchomię host VST a dokładnie Cantabile oprogramowanie korzysta z wbudowanej karty dźwiękowej w laptopie. Oczywiście pobrałem sterowniki Asio4All.

Ale kiedy oprogramowanie jest włączone nie mogę uruchomić innego programu do odtwarzania utworów (np: Windows Media player itp).

Dostaje komunikat: Inna aplikacja kontroluje w tej chwili dźwięk. Aby go teraz odsłuchać, zamknij tą aplikację i spróbuj ponownie.

Czy jest to problem związany z wbudowaną kartą muzyczną ? A zakup zewnętrznej karty rozwiąże problem - jeżeli tak to na co zwrócić uwagę podczas wyboru karty?

Jest to dla mnie istotne ponieważ nie mogę jednocześnie grać i odtwarzać utworu który aktualnie potrzebuje a używanie do tego dwóch komputerów mija się z celem.

Dźwięk z Cantabile oraz z odtwarzanego utworu mogą trafiać na jedno wyjście słuchawkowe/ liniowe - nie potrzebuje aktualnie rozdzielać tego na różne źródła - chociaż chętnie poznam tą wiedzę jak zrobić taka konfiguracją (może się mi przydać na przyszłość).

Proszę o pomoc ....

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
brak możliwości odtwarzania innych źródeł dźwięku kiedy korzystam z VST - przez e_marian - 09.10.2019, 15:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS