Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o pomoc
05.06.2018, 22:58,
#1
Prośba o pomoc
Hej. Jestem nowym użytkownikiem tego forum dlatego nie jestem pewien czy piszę tu gdzie powinienem ale spróbuje...
Otóż ostatnio stałem sie posiadaczem klawiatury Nord Stage 2 no i z racji że mało jest tutoriali a instrukcja jest jaka jest potrzebuje Waszej pomocy.
Chodzi mi konkretnie o podział klawiatury Split. Czy w przypadku Norda mogę ją podzielić tylko na zasadzie Organ Piano Synth czy mozna innaczej np. Synth - Synth. Dokładnie chodzi o to ze potrzebuje dwoch roznych brzmien synth a nie wiem czy tak moge to zrobic. Nie wiem czy dobrze wytlumaczylem ale mysle ze jakos mi pomozecie.
Z gory dzieki i pozdrawiam

Odpowiedz
07.02.2019, 18:39, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.02.2019, 20:38 przez cziko.)
#2
RE: Prośba o pomoc
Witaj.
Oczywiście że się da. Nie miałem nigdy stage 2 ale posiadam nord stage 3 więc myślę, że filozofia jest taka sama.
Przypisujesz do Panelu A i B brzmienie z sekcji Synth. Rozmieszczasz je na kawaiaturze, splitem każde z nich i sloty łączysz ze sobą (przytrzymując jeden slot wciskasz drugi).
Na jednym Panelu nie da się zrobić tak jak napisałeś. Maksymalnie jeden Panel obsłuży 1 Organ, 1 Piano, 1 Synth razem.

Poniżej jest przykład w odniesieniu do nord stage 3
https://www.youtube.com/watch?v=72jPR9LZUG8

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS