Muzykuj.com Forum

Pełna wersja: Kurzweil KS 40 A
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam pytanko czy jest ktoś w posiadaniu tych Monitorów ? Warto je kupić i użytkować w domowym zaciszu zarówno do słuchania muzyki jak i do klawiszy ?
Witaj!
Bardzo szanuje i cenię ta firmę ale nie ma możliwości żeby sprzęt z takimi parametrami brzmiał dobrze. Miałem je kilka dni ale odesłałem.
Na potralu bardzo trafnie piszą, że są warte swej ceny. I to prawda. Ale bądźmy szczerzy za ta kwote to można próbować kupić dobre słuchawki.
One są malutkie, wiec pełnym pasmem nie zagrają, no i mało dołu jest, ale to są możliwości adekwatne do ceny.
(17.05.2014 09:42)metju3 napisał(a): [ -> ]Witam, mam pytanko czy jest ktoś w posiadaniu tych Monitorów ? Warto je kupić i użytkować w domowym zaciszu zarówno do słuchania muzyki jak i do klawiszy ?

Mam je już chwilę i przyzwyczaiłem się do nich. Do klawiszy spokojnie wystarczają. Natomiast nie są przeznaczone do poważniejszych prac z muzą. Do słuchania muzyki np. z "lapa" są beznadziejne. Odnoszę wrażenie, że są skonstruowane typowo pod klawisze.

Pzdr.
Przekierowanie