Muzykuj.com Forum

Pełna wersja: Głośność warstw
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
Jako, że jestem świeżo upieczonym użytkownikiem pc3le i mam pytanie.
Kiedy edytuje program i mam w v.a.s.t np. 2 layery, niech będzie piano i jakieś pady, to jak ustawić głośność tych warstw, a co ważniejsze jak podpisać ich głośność pod pokrętła lub wheela (pod jednym pokrętłem głośność piana, pod drugim padów), aby móc kontrolować ich głośność "live" . Znalazłem tylko funkcje na zasadzie włącz/wyłącz całą warstwę i to mogę sobie podpisać pod pokrętła lub switche. Jeśli chodzi o tryb split/layer to tam sobie z tym radzę, ale chodzi mi o głośność warstw vast. Na pewno można to jakoś zrobić bo są programy, gdzie pod np. wheelem jest podpisany vol warstwy, ale nie mogę znaleźć jak . Z góry dziękuję za pomoc Smile Jasiek
Zakładając że pracujesz w trybie program głośność warstwy ustawia się na stronie DSPCTL albo DSPMOD (parametr Level). Dostaniesz się tam też wciskając "soft button" AMP.
Na stronie DSPMOD podświetl parametr Level ,następnie "przejdź" kursorem na prawo i tam ustaw kontroler jako np.Src1 (najłatwiej wciskając klawisz enter i równocześnie poruszając kontrolerem którego chcesz użyć) a następnie Depth (np.127) i gotowe!

E: Nie zauważyłem wcześniej że masz LE, ja pisałem jak to jest w PC3 ale pewnie jest tak samo Smile
Dziękuje bardzo za pomoc Smile
Przekierowanie