Muzykuj.com Forum

Pełna wersja: W co gra Music Info czyli jak tracić pieniądze tam gdzie można zarobić
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Joł

Czy ktoś z panów/pań ogarnia czemu w naszej pięknej stolicy nie ma sklepu z displayem Kurzweila? Parę miesięcy temu skończyłem pracę w pewniej sieci sklepów muzycznych (tej największej) i wiem, że tam były wielkie problemy z dystrybutorem, wiem, że teraz nawet w "U Jolki" nie ma tej marki do ogrania. Macie pojęcie czemu? Przecież to są rewelacyjne instrumenty ze świetnym stosunkiem cena/jakość, toż każdy by to brał jakby były do obejrzenia i ogrania w sklepach stacjonarnych.
Taki mój mały rage bo nie mam gdzie dotknąć PC3Le..

pzdr
Dostawy trwaja dlugo. To nie wina samego dystrybutora a polityki wyższej samego kurzweila. To nie sabotaż ze strony music info, bo kazdemu zależy na jak najwiekszej sprzedazy.
Domyślam się, że dystrybutor pieniądzem nie gardzi ale sprawa wygląda dziwnie bo z jednej strony tak jak piszesz - sam Kurzweil narzuca jakieś mocne ograniczenia - a z drugiej Music Info jest w stanie większość modeli dostarczyć w 2-3 dni do sklepu czyli muszą mieć do nich dostęp. Szkoda bo klient sklepu musi wybierać z Wielkiej Trójki a omijają go produkty marki która absolutnie na obojętność nie zasługuje.
Ich nie ma w kraju i jeśli idzie kontener ze sprzętem to troszkę dłużej potrwa niż 2-3 dni Smile cierpliwości.
Przekierowanie