Muzykuj.com Forum

Pełna wersja: Don't Be, Don't Be Shy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zwrotki po polsku, refren po angielsku....
Trochę dziwnie brzmi ten językowy misz-masz. Teledysk tragedia. Chyba ktoś przez pomyłkę wsadził swoje prywatne nagranie z imprezy. Ogólnie nic szczególnego.
spokojnie, na teledysk nie patrzcie, chodzi mi o samo nagranie, aranż, wokal itd itp. Smile
A mi się podoba. Czuć lekko klimat lat 80-tych, fajna barwa wokalu choć odrobinę za dużo maniery, aranż dosyć minimalistyczny i to mi się też podoba. Kwestia języków to takie dzisiaj czasy antynacjonalistyczne posunięte do absurdu.
to cieszę się, że się komuś podoba Smile pozdrawiam Smile
Nie słyszę nigdzie pianina a myślałem zu tutaj takowe wrzucamy gdzie gra on głowną lub jakąkolwiek rolę. Przekaz polsko angielski nie jets dla mnie zrozumiały w sensie zastosowania formy dwujęzykowej. Utwór niezły ale trochę wtórny. Były takich już tysiące. Przepraszma za szczerość ale o taką samą zawsze proszę w sotsunku do włąsnje twóczości i myślę ze to jedyna słuszna droga Smile

pozdrawiam
Pedrito
Klawisze są i to dużo.
Dlaczego niby ma tu być pianino? Twórczość nie polega na szufladkowaniu, zawężaniu pomysłów. Gra na klawiszach? Gra. Co do utworu też będę szczery: bardzo pospolity, mało zaskakujący aranż. Brak wyrazistego akcentu no i nie przytupuje nogą słuchając tego.
Przekierowanie