felietony

17.04.2013r.

Musikmesse 2013 fotorelacja

Targi branży muzycznej od lat skupiają wielu zwiedzających. To istny raj nie tylko dla klawiszowców, ale prawdziwą ucztę w tym roku mieli również gitarzyści użytkownicy systemów nagłaśniających. To co jeszcze w styczniu na targach NAMM 2013 szokowało, a mam tu na myśli wszędobylskie iPady, to na targach w Niemczech były już w zasadzie normą. Generalnie przyzwyczailiśmy się już do wielkich dotykowych paneli i na nikim już one robią wrażenia, co jest swoistym znakiem czasu.

Przedstawiamy Fotorelację z tegorocznych targów Musikmesse 2013. 

Roland dumnie prezentował swoje nowości. Nowy keyboard BK-9 to instrument, którego każdy chciał spróbować. Prym wiodły również najnowsze pianina cyfrowe FP-80/50, które były gorącą nowością Rolanda. 

 

Roland C-303

 

Ketron:

Miał również wielu zwolenników. Każdy chciał dotknąć nowego Stage Piano Ketrona GP1 oraz nowych keyboardów włoskiego producenta.

 Mellotron:

Cyfrowy Mellotron to intrument który bardzo silnie nawiązuje wyglądem do swojego ojca. 


Korg:

Korg w swojej ofercie na targach miał równeż wiele nowości. Korg KingKorg, Kross oraz seria mini syntezatorów Volca podsycały rządze spragnionych mocnych wrażeń muzyków.

Moog


Moog prezentował swoje instrumenty w łagodnej bieli. Nie zabrakło gwiazdy ostatnich targów NAMM 2012 Sub Phatty.

 Nord

Od czerwieni na stoisku Norda jak zawsze było ultra czerwono. Każdy chciał dotknąć najnowszego Nord Lead 4 oraz Nord Piano 2, który zyskał nową klawiaturę. 

Novation

Królem stoiska Novationa okazał się gorący Nord Bass Station II, ale statystycznie i poprzednie syntezatory cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.  

Yamaha:

To już norma, że Yamaha wynajmuje ogromną część hali i prezentuje swoje produkty z każej kategorii. Klawiszowców z pewnością wiele radości dało obcowanie z kalawiaturami z serii MX, CP oraz Motifem XF. Nowością był keyboard PSR S950 i Yamaha Clavinova CVP 601. 

 

 

skontaktuj się z nami
2011 © muzykuj.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.
e-mail: pawel(at)muzykuj.com