Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

Yamaha YPT-220

 

Seria YPT to linia keyboardów, które wzbogacają, uczą, zabawiają i pomagają w umocnieniu umiejętności. FunkcjaYamaha Education Suite sprawia, że nauka i ćwiczenia dadzą Ci wiele radości z gry.To wszystko z wykorzystaniem 61-klawiszowej klawiatury typu Organ Style. By ułatwić naukę gry zastosowano podświetlane klawisze, które poprowadzą uczcznia dosłownie "za ręke".

YPT-220 wyposażony jest w 392 wysokiej jakości brzmień instrumentów (w tym stereofoniczne brzmienie fortepianowe Stereo Grand Piano). 361 brzmień XGlite,+ 17 XGllite Optional Voice, 12 zestawów Drum oraz zestaw efektów dźwiękowych).  YPT-220 posiada również 100 akompaniamentów oraz 102 wbudowane utwory.

Yamaha Education Suite (Y.E.S.) jest zaawansowanym zestawem użytecznych i pomocnych narzędzi, wbudowanych w instrumencie, pozwalającym na naukę gry na fortepianie. Y.E.S. pomoże Ci w opanowaniu gry na instrumencie krok, po kroku. Każda lekcja może odbywać się na lewą lub prawą rękę, a także na obie.YPT-220 wyposażony jest w funkcję YAMAHA Portable Grand, która dzięki jednemu przyciskowi daje bogate i autentyczne brzmienie fortepianu. Funkcja ta zmienia również ustawienie klawiatury tak aby reagowała niczym klawiatura fortepianu dając niezwykłą autentyczność temu instrumentowi.

Funkcja lekcji poprzez iPad'a:

Aplikacja Page Turner dla iPad'a nie tylko zawiera zapisy nutowe do 100 wbudowanych utworów, lecz także automatycznie przewraca strony, pozwalając Ci na skupienie swej uwagi na muzyce. Może również nagrywać Twoją grę i/lub śpiew.

 Film prezentujący instrument:

Więcej na stronie producenta.

Link

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka