Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

Yamaha PSR-E433

PSR-E433 oferuje wiele innowacyjnych funkcji, w tym również podstawowe funkcje do nauki gry. Model ten może działać jako analogowy syntezator dzięki użytecznym pokrętłom do kontroli parametrów, filtrów i efektów w czasie rzeczywistym. Instrument oferuje 186 stylów akompaniamentu w każdym możliwym gatunku muzycznym oraz 150 brzmień arpeggio. Do dyspozycji mamy również funkcje lekcyjne (Y.E.S), dzięki którym możesz w szybki i prosty sposób opanować trudne techniki gry, a co najważniejsze, doskonale się przy tym bawić!PSR-E433 oferuje 731 najwyższej jakości brzmień, w zakresie od akustycznych, aż po elektroniczne instrumenty, w tym również 5 brzmień Sweet! oraz 3 brzmienia Cool!, które wykorzystują najnowsze, zaawansowane technologie brzmieniowe Yamaha. Dzięki wbudowanemu, dwudrożnemu systemowi głośnikowemu, brzmienia instrumentu są czytelniejsze oraz posiadają bardziej podbite niskie tony. Dodatkowo do dyspozycji mamy 186 stylów akompaniamentu w tym style światowe (World Wide). Natomiast kiedy wybierzemy jeden utwór, baza danych wybierze nam do tego najlepszy akompaniament i brzmienia do gry. 


PSR-443 wyposażony jest w funkcję YAMAHA Portable Grand, która sprawi, że instrument dokona wszelkich niezbędnych konfiguracji i wybierze bogate i autentyczne brzmienie fortepianu.

Funkcja Pattern:

Funkcja PATTERN oferuje potężne możliwości zapętlania brzmień oraz rytmów poprzez wciskanie odpowiednich przycisków. Poczuj się jak DJ i twórz własne brzmienia, korzystając z funkcjonalnych pokręteł.

Funkcja Arpeggio:

Ulepszona funkcja arpeggio oferuje większy komfort gry. Tryb Hold (wstrzymaj) oraz intuicyjne ułożenie przycisków pozwalają na grę brzmień bez rąk i dodawanie kolejnych dźwięków. 150 patternów arpeggio daję praktycznie nieograniczone możliwości regulacji nut i akordów.

 

Potencjometry, arpeggia, pitch-bender:

Dzięki dwóm dedykowanym pokrętłom możesz regulować filtry oraz sterować brzmieniem, tak jak w analogowym syntezatorze. Pitch-bender służy do regulacji tonacji, nadając wybranym brzmieniom bardziej naturalnego charakteru.

9 kroków nauki gry- Yamaha Education Suite(Y.E.S):

Yamaha Education Suite (Y.E.S.) jest zaawansowanym zestawem użytecznych narzędzi do nauki gry. Dzięki wbudowanej funkcji Y.E.S. możesz szlifować własne umiejętności oraz ćwiczyć, niezależnie od aktualnej dyspozycji. Wybieraj ćwiczenia krok po kroku na lewą, prawą, bądź obie ręce. Y.E.S. pomoże dojść do mistrzowskiego poziomu w niezwykle prosty i przyjemny sposób.

Złącze USB to Device:

Umieść pamięć zewnętrzną flash USB w złączu USB TO DEVICE, aby korzystać z możliwości wczytywania oraz zapisywania własnych ustawień, jak również innych danych z i do podłączonych urządzeń, np. komputera.

 

Przycisk Portable Grand:

Dzięki temu przyciskowi możesz szybko przywołać niezwykle realistyczne brzmienie fortepianu. Wciśnij przycisk Portable Grand, zaś instrument dokona wszelkich niezbędnych konfiguracji i wybierze bogate i autentyczne brzmienie fortepianu.

Film prezentujący model PSR-E433


comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka