Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

Yamaha NP-V80

NP-V80 jest to wyższej klasy model od NP-V60, który również pochodzi z serii ‘piaggero’. Jest to lekki, smukły i kompaktowy keyboard, który zapewnia mobilność, styl a także dostarcza realistycznej dynamiki akustycznego piano i legendarną jakość brzmienia instrumentów Yamaha.

Klawiatura (Graded Soft Touch) zaprojektowana została w stylu fortepianu. Tak jak w prawdziwym akustycznym instrumencie niskie klawisze są cięższe w dotyku, zaś wysokie stawiają mniejszy opór palcom, zachowując jednocześnie łagodny dotyk cyfrowej klawiatury. Ilość klawiszy w tym modelu to 76. Jako najwyższy model serii posiada najwyższą liczbę brzmień w ilości 500. Polifonia tak samo jak w modelu niższym wynosi 32 głosy.

Dodatkowo NP-V60 posiada style auto-akompaniamentu, które dostarczają wsparcie całego zespołu z różnych stylów muzycznych. Bogate aranżacje w liczbie 165 podlegają kontroli tak jak w profesjonalnym aranżerze. Model ten posiada również funkcję dzielenia klawiatury oraz łączenia brzmień. Stereofoniczne nagłosnienie 2 x 6W będzie zapewne cennym dodatkiem. Z funkcji dodatkowych można wymienić pitchbender, który pozwoli na jeszcze większą, ekspresyjną grę solowymi gitarami czy też syntezatorami. Te wszystkie elementy zgromadzono w smukłej, ładnej obudowie o łącznej wadze 7.1kg.

Więcej na stronie producenta.

Link

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka

skontaktuj się z nami
2011 © muzykuj.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.
e-mail: pawel(at)muzykuj.com