Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

Yamaha NP-31

NP-31 jest to idealne rozwiązanie dla pianistów, którzy szukają lekkiego, prostego i stylowego przenośnego pianina. Dzięki temu gra na tym modelu jest niezwykle łatwa. Możesz spacerować i grać, trzymając swój keyboard jedną ręką, praktycznie w dowolnym miejscu. Instrument występuje w dwóch kolorach: czarnym oraz białym. Niska waga 5,7kg to atut dla tych, którzy potrzebują mobilnego instrumentu do różnych zadań.

Klawiatura (Graded Soft Touch) zaprojektowana została w stylu fortepianu. Tak jak w prawdziwym akustycznym instrumencie niskie klawisze są cięższe w dotyku, zaś wysokie stawiają mniejszy opór palcom, zachowując jednocześnie łagodny dotyk cyfrowej klawiatury. Technologia Advanced Wave Memory (AWM) jest systemem próbkowania, dzięki któremu tworzy brzmienia zbliżone do akustycznych instrumentów, przy użyciu zaawansowanych, cyfrowych technologii. Ten rodzaj próbkowania tworzy unikalne, bogate brzmienie, wykorzystując wiele próbek Waveform.

Model NP-31 może być zasilany bateriami lub zasilaczem AC. Dodatkowo wyposażony jest w funkcję automatycznego wyłączania zasilania, jeśli nie jest on używany przez określony czas (30 minut). Dzięki temu możesz zaoszczędzić więcej prądu i pieniędzy, jak również zachować dłuższą żywotność baterii.

Instrument ten wykorzystuje wysoce efektywne wzmacniacze, mogące pomieścić więcej brzmień w lekkim cyfrowym pianinie. Dzięki 6W na kanał, Twój keyboard jest zawsze gotowy do gry, gdziekolwiek jesteś! 
Zalety instrumentu w pigułce:
  • Smukły, lekki I kompaktowy design
  • Klawiatura Graded Soft Touch
  • System próbkowania stereo Advanced Wave Memory (AWM)
  • Wbudowany stereofoniczny system głośnikowy
  • Presety utworów na pianino
  • Zasilacz AC lub zasilany na baterie
  • Tryb Auto Power Off (Automatyczne Wyłączanie Zasilania)

 Oto NP-1 w akcji:

Więcej na stronie producenta.

Link

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka