Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

Yamaha MX61

Seria MX łączy w sobie brzmienia Motif XS (zawiera aż 1000 brzmień), możliwość połączeń USB Audio/MIDI oraz zaawansowane funkcje kontroli DAW/VST, w bardzo przystępnej cenie. Do dyspozycji mamy dwa rewelacyjne modele z 49-klawiszową lub 61-klawiszową klawiaturą.Rewelacyjne brzmienia zaczerpnięte z Motifa XS zaczynają się od realistycznych akustycznych brzmień, takich jak fortepian, electric piano, smyczki oraz perkusje, po złożone, 8-elementowe brzmienia syntezowane. Dzięki trybowi Performance możemt w łatwy sposób połączyć dwa brzmienia do gry na klawiaturze za pomocą dedykowanych przycisków Split i Layer.MX można wykorzystywać jako interejs audio a także z łatwością kontroluje aplikacje DAW oraz VST. Wystarczy podłączyć go kablem USB do Twojego komputera, i już możesz monitorować wszystkie dźwięki z komputera poprzez wyjście słuchawkowe w MX lub odsłuchiwać swoje ścieżki DAW, podłączając MX do zewnętrznych monitorów studyjnych lub sprzętu PA. Wyjątkową zaletą tych syntezatorów jest to że producent dostarcza syntezator wraz z kompletnym zestawem oprogramowania (Steinberg Cubase AI, Steinberg Prologue, Yamaha YC-3B).MX jest wykonany z bardzo solidnych materiałów, przez co jest niesamowicie wytrzymały, co w odróżnieniu od innych klawiszy wcale nie czyni go ciężkim. Jest wykonany z solidnych, ale lekkich materiałów, przez co jego trasport nie sprawia żadnego problemu. Ważący jedynie 3.8kg (MX49) lub 4.8kb (MX61) syntezator możesz z łatwością nieść w jednej ręce. Syntezatory MX mają kompaktową budowę, więc z łatwością zaniesiesz go na koncert, jak również z łatwością zmieści się w niewielkim domowym studio muzycznym.

Brzmienia z Motifa XS:

Seria MX zawiera ponad 1000 brzmień wziętych prosto ze słynnej serii Yamaha MOTIF XS. Od realistycznych akustycznych brzmień, takich jak fortepian, electric piano, smyczki oraz perkusje, do złożonych, 8-elementowych brzmień syntezowanych, MX oddaje Ci do dyspozycji wszystkie ulubione brzmienia Motif XS. Seria MX posiada również uproszczony interfejs do natychmiastowego wyboru tych świetnych brzmień. Nowo zaprojektowany sposób wyboru kategorii sprawia, że odnalezienie żądanego brzmienia jest prostsze, niż kiedykolwiek. Możesz nawet edytować i zapisywać swoje własne brzmienia bezpośrednio z panelu.

Efekty VCM:

Syntezatory MX wyposażone są w efekty VCM, które symulują klasyczne efekty. Brzmienia lat 70-tych powracają jak żywe poprzez symulacje unikatowych brzmień equalizera, flangera, phasera, oraz efekty wah, używane przez legendarnych klawiszowców.

Intuicyjny tryb gry Split/Layer Performance:

Tryb Performance w syntezatorach Motif zawsze był miejscem do znalezienia natychmiastowej inspiracji, i tak samo jest w serii MX. Możesz w łatwy sposób połączyć dwa brzmienia do gry na klawiaturze, przy użyciu dedykowanych przycisków Split (klawiatura dzielona na 2) oraz Layer (brzmienia nakładają się na siebie), każdy z własnym inteligentnym arpeggiatorem oraz oddzielną partią dla ścieżki perkusyjnej, aby stworzyć Performance (wykonanie), które będzie brzmieć jak gra całego zespołu. Wszystkie 128 Performance (wykonań) jest edytowalnych przez użytkownika, jednakże fabrycznie zaprogramowane są w najpopularniejszych w ostatnim czasie klubowych klimatach.

 

Film prezentujący model MX:


comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka