Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

V-Synth GT v.2

V-Synth GT v.2 - Wyznacza nowy poziom konstrukcji brzmienia. Ten unikalny instrument wzbogaca słynną elastyczną syntezę audio formatu V-Synth z rewolucyjną technologią artykulacyjnej syntezy fraz. Jego ekspresja i realizm są bez precedensu, tak jak jego zdolność do tworzenia nigdy nie słyszanych wcześniej brzmień.

 

V-Synth v.2 firmy Roland wyznacza nowy standard ekspresyjnej syntezy i konstrukcji brzmienia. Zdobył nagrody i sławę na całym świecie, bo na zawsze zmienił sposób tworzenia i odtwarzania dźwięków. Ale jeśli myślałeś, że technologia V-Synth siągnęła szczytu, za pomocą nowego flagowego modelu V-Synth GT Roland podniósł poprzeczkę jeszcze wyżej! Ten unikalny instrument wzbogaca słynną elastyczna syntezę audio formatu V-Synth z rewolucyjną technologią artykulacyjnej syntezy fraz. Jego ekspresja i realizm są bez precedensu, tak jak jego zdolność do tworzenia nigdy nie słyszanych wcześniej brzmień.

• Wiele form zaawansowanej syntezy, sterowanych przyjaznym, ikonowym interfejsem

• Nowa technologia AP SYNTHESIS (artykulacyjna synteza fraz) modeluje sposób zachowywania się oraz niuanse instrumentów muzycznych

• Posiada, będący własnością firmy Roland, silnik elastycznej syntezy audio oraz VOCAL DESIGNER, odtwarzane równocześnie

• SOUND SHAPER II oferuje niesłychanie łatwą i wydajna metodę programowania

• Futurystyczna konstrukcja wysokiej jakości

• Kolorowy ekran dotykowy o szerokim kącie widzenia

 

Wiele form zaawansowanej syntezy
Dzięki zintegrowanemu, nowemu dwurdzeniowemu silnikowi V-Synth, syntezator V-Synth GT może łączyć w czasie rzeczywistym elastyczną syntezę audio, technologię VOCAL DESIGNER i artykulacyjną syntezę fraz. Z modelem V-Synth GT jest również zintegrowana będąca własnością firmy Roland technologia VariPhrase. Wraz z silnikiem modelowania analogowego, wejściem dla zewnętrznego sygnału audio i architekturą cyfrowego samplingu, model V-Synth GT zapewnia niewiarygodnie szerokie i mocne podstawy, umożliwiające rejestrowanie i tworzenie brzmień oraz ich edycję.Artykulacyjna synteza fraz (AP-SYNTHESIS)
V-Synth GT to pierwszy na świecie syntezator, wyposażony w artykulacyjną syntezę fraz. Ta rewolucyjna forma modelowania odtwarza ciągle zmieniający się sposób zachowania, niuanse i dźwięk odtwarzanego instrumentu. Efekt jest oszałamiająco ekspresyjny i realistyczny i można go stosować do symulowania instrumentów akustycznych oraz do tworzenia nowych, nigdy nie słyszanych wcześniej brzmień.

Szybkie programowanie

Prawdziwi twórcy dźwięku pokochają złożoność i edycyjną głębię syntezatora V-Synth GT, ale w wielu przypadkach muzycy potrzebują szybko świeżych brzmień - i w tym tkwi piękno edytora Sound Shaper II. Narzędzie to, oparte na oryginalnym edytorze Sound Shaper, umożliwia wybieranie typu brzmienia, a następnie podsuwa najodpowiedniejsze parametry. Nowe brzmienia można stworzyć w ciągu kilku sekund!


Futurystyczna konstrukcja
Model V-Synth GT to instrument najwyższej klasy. Tworząc jego futurystyczny, przyjazny dla użytkownika układ i kształt, nie naruszono żadnych, stosowanych do tej pory zasad. Nowy panel przedni, wyposażony w kolorowy ekran dotykowy z ośmioma uniwersalnymi obrotowymi potencjometrami sterującymi oraz dedykowanymi przyciskami i potencjometrami suwakowymi, zapewnia szybszy i wygodniejszy dostęp do parametrów. Z góry na dół i od przodu do tyłu to jest instrument, który mówi o sobie „pierwsza klasa".

 

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka