Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

RP301R

RP301R - pianino z przestępną ceną, które posiada przepiękne brzmienia, świetną klawiaturę, a także wbudowany akompaniament. Dodatkową zaletą jest nowo opracowana technologia wykrywania akordów na całej klawiaturze. Dzięki temu pianino natychmiast interpretując dźwięki doda przepiękny akompaniament. Początkującemu jak i profesjonaliście, RP301R pozwoli w pełni cieszyć się grą na pianinie. 

• 60 wbudowanych rytmów akompaniujących dla wzbogacenia gry na pianinie

• Nowo opracowany silnik wykrywania akordów na całej klawiaturze

• Trzy uniwersalne tryby grania: Pianist, Split Chord, oraz Split Tone

• Idealny dźwięk dzięki technologii SuperNATURAL Piano

• Klawiatura Ivory Feel G dająca autentyczne poczucie klawiatury fortepianu

• Liczba dostępnych rytmów akompaniamentu może być zwiększona poprzez pamięć USB

• Wbudowany LCD ułatwia operowanie instrumentem

• Przyjazne środowisku dzięki funkcji Auto Off oraz niskiemu zużyciu prądu (12 W * poniżej typowej sprawności bez kompromisu na mocy dźwięku).

60 Wbudowanych Rytmów Akompaniujących dla Pianina
RP301R posiada 60 wbudowanych rytmów akompaniujących pokrywających 11 gatunków muzycznych, które zostały zaprojektowane dla wzbogacenia repertuaru muzycznego. Każdy akompaniament posiada przebiegi Intro, Ending, Variation oraz Fill, posiadające podstawowy przebieg rytmiczny (perkusyjny) oraz melodie akompaniujące jak bas, gitara i skrzypce. Ilość rytmów akompaniujących może być zwiększona poprzez pamięć USB. 
Inteligentne Rozpoznawanie Akordów na Całej Klawiaturze (Tryb Pianist)
Twórz niesamowitą muzykę z nowoopracowaną technologią rozpoznawania akordów na całej klawiaturze RP301R, która reaguje na stopień docisku pedału tłumika. Dowolnie zagrany akord może być od razu rozpoznany umożliwiając podążanie akompaniamentu za grą. Nie zmieniając sposobu gry można grać z zaawansowanym podkładem rytmicznym.
SuperNATURAL Piano
RP301R wykorzystuje silnik SuperNATURAL Piano firmy Roland - najlepszą technologię zaczerpniętą z flagowego V-Piano, a także 88-klawiszowy stereo multisampling. SuperNATURAL Piano daje zupełnie nowy poziom autentyczności brzmienia i naturalności gry w domenie cyfrowej. Konstruktorzy Roland'a dokładnie przeanalizowali złożone, stale zmieniające się charakterystyki fortepianów koncertowych, których wierne odtworzenie pozwoliło na reprodukcję zmian tonalnych zależnych od szybkości naciskania klawiszy. W rezultacie osiągnięto brzmienie, które w swej ekspresji i autentyczności zaciera granicę pomiędzy cyfrowym, a akustycznym.
Klawiatura Ivory Feel-G 
RP301R wyposażono w klawiaturę Ivory Feel-G z uznaną Progresywną Akcję Młoteczkową z Wymykiem, dziedziczącą funkcjonalność, wygląd i strukturę pokrycia klawiatur znanych z flagowych modeli pianin Roland'a. Dzięki połączeniu zaawansowanej technologii sensorów oraz silnika brzmieniowego SuperNATURAL Piano, RP301R oferuje ekspresję i możliwości rywalizujące z najlepszymi pianinami.
Ćwiczenia i Występy
RP301R wyposażony jest w przyjazne funkcje do ćwiczenia techniki gry. Dla przykładu Twin-Piano pozwala grać na tej samej klawiaturze równocześnie nauczycielowi i uczniowi, albo w duecie. Umożliwia podzielenie klawiatury na dwie części, każda z takim samym zakresem oktaw. Dzięki temu łatwo jest podejrzeć i usłyszeć daną partię podczas ćwiczeń z nauczycielem. W ten sam sposób prawy i lewy pedał może być przypisany do tłumika dla każdej strony podzielonej klawiatury. RP301R posiada także wbudowany metronom i rejestrator, można zatem ćwiczyć w odniesieniu do perfekcyjnie trzymanego tempa, oraz nagrać i odsłuchać swoje wykonanie. Wbudowana biblioteka utworów zawiera szereg klasycznych etiud fortepianowych - idealnych do sesji ćwiczeniowych. 
Zalety Cyfrowości
Na RP301R można grać w dzień i w nocy, przez lata ciesząc się idealnym brzmieniem i jakością. Ponieważ instrument jest w pełni cyfrowy, nie ma w nim strun i obaw związanych ze strojeniem lub wiekiem strun. Dzięki cyfrowości RP301R pozwala grać przez wbudowane głośniki, przez wyjście zewnętrzne lub dyskretnie na słuchawkach. Wbudowane wejście pozwala podłączać dowolny odtwarzacz audio, by móc cieszyć się dogrywaniem do muzyki.

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka