Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

RP301

RP301 - Przystępne cenowo pianino, oferujące realistyczny dźwięk i klawiaturę. Pianino wyposażono w wiele funkcji edukacyjnych z myślą o ćwiczeniach. Wbudowany metronom, rejestrator oraz Twin Piano sprawiają, że proces nauki zamienia się w zabawę. Silnik SuperNATURAL Piano zapewnia wyjątkowo realistyczne brzmienie i reakcję, a klawiatura Ivory Feel-G jest prawdziwym luksusem.

 

• SuperNATURAL Piano reprodukujący autentyczną ekspresywność pianina

• Klawiatura Ivory Feel-G dla autentycznego fortepianowego odczucia i dotyku

• Łatwy dostęp do ćwiczeń dzięki dedykowanym przyciskom na panelu frontowym

• Przydatne funkcje edukacyjne jak metronom, rejestrator oraz Twin Piano

• Przyjazne środowisku; niski pobór energii oraz funkcja Auto Off

• Dwa przepiękne wykończenia obudowy: Satin Black oraz Simulated Rosewood

SuperNATURAL Piano
RP301 wyposażono w najlepszą technologię zaczerpniętą z flagowego Roland V-Piano - silnik SuperNATURAL Piano, a także 88-klawiszowy stereo multisampling. SuperNATURAL Piano zapewnia kompletnie nowy poziom autentyczności brzmienia i naturalności gry uzyskany w domenie cyfrowej. Konstruktorzy Roland'a dokładnie przeanalizowali złożone, stale zmieniające się charakterystyki fortepianów koncertowych, których wierne odtworzenie pozwoliło na reprodukcję zmian tonalnych zależnych od szybkości naciskania klawiszy. Z SuperNATURAL zatarto granicę pomiędzy akustycznym a cyfrowym brzmieniem ulepszając reakcję na dynamikę gry, sposób wybrzmiewania nut oraz autentyczność brzmienia.
Klawiatura Ivory Feel-G 
RP301 wyposażono w klawiaturę Ivory Feel-G z Progresywną Akcją Młoteczkową z Wychwytem, dziedziczącą funkcjonalność, wygląd i strukturę pokrycia znane z flagowych modeli pianin Roland'a. Dzięki połączeniu zaawansowanej technologii sensorów oraz silnika brzmieniowego SuperNATURAL Piano, RP301 oferuje ekspresję i możliwości rywalizujące z najlepszymi pianinami.
Ćwiczenia i Występy
RP301 wyposażony został w przyjazne funkcje do ćwiczenia gry. Dla przykładu Twin-Piano pozwala na grę na tej samej klawiaturze równocześnie przez nauczyciela i ucznia, albo na grę w duecie. Umożliwia podzielenie klawiatury na dwie części, każda z takim samym zakresem oktaw. Dzięki temu łatwo jest podejrzeć i usłyszeć daną partię podczas ćwiczeń z nauczycielem. W ten sam sposób prawy i lewy pedał może być przypisany do tłumika każdej ze stron podzielonej klawiatury. RP301 posiada też wbudowany metronom i rejestrator, zatem można ćwiczyć w odniesieniu do perfekcyjnie trzymanego tempa, oraz nagrać i odsłuchać własne wykonanie. Wbudowana biblioteka utworów zawiera szereg klasycznych etiud fortepianowych - idealnych do sesji ćwiczeniowych. 
Zalety Cyfrowości
Na RP301 można grać dniem i nocą, przez lata ciesząc się idealnym brzmieniem i jakością. Ponieważ instrument jest w pełni cyfrowy, nie ma w nim strun i obaw związanych ze strojeniem lub wiekiem strun. Dzięki cyfrowości RP301 pozwala grać poprzez wbudowane głośniki, przez wyjście zewnętrzne lub bardziej dyskretnie na słuchawkach. Wbudowane wejście pozwala podłączyć dowolny odtwarzacz audio i cieszyć się możliwością dogrywania.

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka